تلفن
تلفن
09123606114 
آدرس
آدرس
کرج - جاده محمدشهر
ساعات کار
ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 8 -17
جستجوی سایت

تیلر دروگر

تیلر دروگر دستگاهی می باشد که بریا برداشت علف های خشک طراحی و ساخته شده است. در برخی از موارد از این دستگاه جهت قطع علف های هرز، درو مراتع و... استفاده می کنند. این دستگاه با وارد کردن نیروی ضربه ای و یا برشی به ساقه ایستاده گیاهان و جداکردن آن ها از بوته عمل درو را انجام می دهد. این دستگاه کمک فراوانی به صنهت کشاورزی و باغداری می کند. از این رو این دستگاه توسط مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار با کیفیت عالی و قیمت مناسب به فروش می رسد این مجموعه به عنوان وارد کننده بهترین برند های دنیا آماده ارائه بهترین دستگاه های کشاورزی، ساختمانی و تاسیساتی به شما مشتریان گرامی می باشد.
خرید این دستگاه از این مجموعه به صورت حضری و غیر حضوری امکان پیذر می باشد شما از طریق شماره تماس های مندرج در سایت می توانید از نحوه خرید این دستگاه مطلع شوید. 

دروگر چیست

دروگر همان گونه که از اسمش مشخص می باشد دستگاهی است که برای دروی محصولات مختلف در زمین های زراعی مسطح و شیب دار مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه در زمین هایی که تراکتور قادر به عبور از آن ها نمی باشد استفاده می شود. برخی از دستگاه های دروگر دارای بافه بند می باشند و این امکان را برای کشاورزان مهیا می کند تا بافه ها را دسته بندی و جمع آوری کنند. این دستگاه برای درو گندم، چمن، یونجه، جو، برنج و... استفاده می شود. استفاده از ای دستگاه موجب افزایش سرعت و راندمان کاری بالا و همچنین اتلاف انرژی و زمان می گرددد و برای کشاورزان و باغبانان بسیار مقرون به صرفه می باشد. 

انواع دروگر

این دستگاه در انواع مختلف در بازار موجود می باشد که عبارتند از :
  • دروگر شانه ای
  • دروگر دوار
  • دروگر خود گردان

مشخصات دستگاه دروگر

دستگاه دروگر یکی از ماشین آلات کشاورزی و باغداری می باشذ  که با استفاده از دو موتور بنزینی و دیزلی (گازوئیلی) کار می کند. و این دستگاه دارای توان و قدرتی برابر با 5 اسب بخار هستند تیغه های مورد استفاده در این دستگاه  توانایی کوتاه کردن ساقه ها را تا 7 سانتی متر دارند. 
دستگاه دروگر گندم و جو به صورت شانه ای است و دارای انواع تراکتوری، سه چرخ و چهار چرخ می باشد. این دستگاه جهت جمع کردن دسته های گندم استفاده می شوند. 
دستگاه درو گر یونجه دارای انواع شانه ای و بشقابی می باشد که نوع بشقابی آن ها به تراکتور متصل می شود و نوع شانه ای آن خود دارای دو مدل تراکتوری و چرخ دار می باشد. دستگاه دروگر تراکتوری به تراکتور وصل می شود و از نوع شانه ای می باشد و شانه برش آن از پایین اقدام به چیدن یونجه و ریزش آن در سطح مزرعه می کند. در دستگاه دروگر چرخدار که دارای سه چرخ و یا چهار چرخ می باشند شانه برش به جلوی دستگاه متصل می باشد و با حرکت این دستگاه یونجه و یا علف ها برش داده می شوند دستگلاه دروگر چرخدار از نوع سوار شونده می باشد و کاربر می تواند به راحتی بر روی صندلی بشیند و کار خود را انجام دهد. 
 
تیلر دروگر دوچرخ مدل 720 BCS ايتاليا ، گيربكس مكانيكي روغني و 5 حالته با 3 دنده جلو و 2 دنده عقب ، مجهز به سيستم برگشت به عقب سريع QUICK REVERS ، كلاچ مكانيكي خشك مخروطي با كنترل دستي ، سيستم P.T.O مستقل درگير در حمام روغن ، سيستم فرمان با قابليت تنظيم ارتفاع و تنظيم جانبي ، عرض كار روتيواتور 66 سانتي متر ، قابليت نصب ترانسميشن و كاتربار 115 سانتيمتري (مجهز به فينگر) براي برش علوفه تیلر دروگر
  تیلر دروگر