تلفن
تلفن
09123606114 
آدرس
آدرس
کرج - جاده محمدشهر
ساعات کار
ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 8 -17
جستجوی سایت
تیلرتیلر کولتیواتور کلتیواتور ماک  سیلور  موتور کاما  سیلور موتور کاما   وارد کننده نمایندگی فروش  وارد کننده نمایندگی فروش   نمایندگی فروش   وارد کننده ماک ماک کاما سیلور   kama  silver   maak

تیلر کولتیواتور

تیلر کولتیواتور یکی از ماشین آلات ضروری در صنعت کشاورزی و باغداری محسوب می شود. که جهت کار های مختلف کشاورزی و باغداری مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه برای کشاورزی مدرن بسیار دستگاه مناسبی است. تیلر کولتیواتور به خوبی در کار های کشاورزی یاری دهنده است. 
این دستگاه به دلیل داشتن کاربرد های مختلف که به واسطه قرار دادن دستگاه های مختلف بر روی آن ها، مورد استفاده کشاورزان و باغداران قرار می گیرد. 

تیلر چیست؟

تیلر یک دستگاه کشاورزی است که کوچک شده تراکتور می باشد که به آن تراکتور کوچک یا مینی تراکتور نیز گفته می شود. که دارای موتور دیزلی و بنزینی از 8 اسب تا 14 اسب بخار است. تیلر مناسب زمین های شالیزار می باشد. 
کلیه کار های کشاورزی مانند داشت، برداشت، کاشت، شخم زدن، خاک ورزی ثانویه (روتیواتور زدن)، از بین بردن علف های هرز، حفر نهر، سمپاشی، سله شکنی، هموار کردن سطح زمین، جابجایی بار و هوادهی خاک با استفاده از تیلر امکان پذیر می باشد. 

انواع تیلر 

تیلر بنزینی

تیلر بنزینی از تیلر گازوئیلی و یا دیزلی از قدرت و توان کمتری برخوردار می باشد اما باید این موضوع را در نظر داشته باشید که هزینه تعمیر تیلر بنزینی کمتر از تیلر دیزلی می باشد. 

تیلر (دیزلی) گازوئیلی

تیلر دیزلی نسبت به تیلر بنزینی از قدرت و توان بیشتری برخوردار می باشد. این دستگاه توان شخم زنی و بارکشی سنگین را دارد. سوخت تیلر گازوئیلی از سوخت بنزین ارزان تر می باشد. تیلر گازوئیلی به دلیل ویژگی های فراوانی که دارد مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. این دستگاه برای زمین های کشاورزی با ابعاد بزرگ بسیار مناسب می باشد. 

کولتیواتور چیست؟

کولتیواتور زیر مجموعه دستگاه تیلر می باشد. در واقع می توان گفت که ابعاد و سایز کولتیواتور کوچک تر از تیلر است و همچنین قدرت کلتیواتور کمتر از تیلر می باشد. به دلیل شباهت زیاد کولتیواتور به تیلر به این دستگاه تیلر کولتیوتور گفته می شود. 
تیلر کولتیواتور برای زمین های خشک کشاورزی بسیار مناسب می باشد. این دستگاه در انواع دستی، بنزین و دیزلی در بازار موجود می باشد. 
قدرت موتور کولتیواتور دیزلی 6 تا 14 اسب بخار است و قدرت موتور بنزینی کولتیواتور از 5 تا 12 اسب بخار می باشد. کولتیواتور برای خاک ورزی در کشاورزی و باغداری مناسب می باشد. 
با افزودن انواع ادوات الحاقی می توان کاربری دستگاه را تغییر داد و برای کار های مختلف مانند شخم زدن، برف روبی، سمپاشی و... از این دستگاه استفاده کرد. 

تیلر کولیتواتور بنزینی

توان این دستگاه بین 5 تا 12 اسب بخار می باشد و در اراضی و باغ های کوچک بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه با هندل روشن می گردد. ارتفاع فرمان کولتیواتور بنزینی قابل تنظیم می باشد و برای اراضی و زمین های شیب دار نیز دستگاه خوبی می باشد. سیستم انتقال قدرت کولتیواتور بنزینی معمولا گیربکسی است. 
این دستگاه در اندازه های مختلف، مدل های گوناگون و قدرت و توان مختلف در بازار موجود می باشد که شرکت های مختلفی با برند های متفاوت به دلیل کاربرد آسان و راحت این دستگاه به تولید و طراحی آن ها پرداخته اند. 

تیلر کولتیواتور دیزلی( گازوئیلی)

این دستگاه برای زمین های بزرگ بسیار انتخاب ایده آلی می باشد. زاویه چرخش فرمان کولتیواتور دیزلی تا 360 درجه است. این دستگاه برای استفاده در صیفی جات و شالیزار ها دستگاه مناسبی است و بالاترین قدرت مانور را دارد زیرا از وزن و عرض کاری متعادلی برخوردار می باشد. تیلر کولتیواتور دیزلی در دو مدل استارتی و هندلی تولید می شود که افراد با توجه به نیاز و بودجه خود می توانند آن ها را انتخاب نمایند. 

تیلر کولتیواتور دستی

تیلر کولتیواتور دستی یا تراکتور دو چرخ که در مدل های مختلف و توان گوناگون تولید می شوند. برای شخم زدن و خاک ورزی زمین های سخت و باغ ها که امکان حرکت تراکتور در بین درختان و محصولات وجود ندارد مورد استفاده قرار می گیرند.
این دستگاه در مدل دو کاره برای درو کردن محصولات نیز استفاده می شود. این دستگاه برای اطراف تنه درختان که با استفاده از کولتیواتور چرخ دار دسترسی به آن ها غیر ممکن است مناسب می باشد. کولتیواتور دستی می تواند با پمپ سمپاشی، تریلر، پمپ آب، دروگر، چاله کن، نهر کن و ... کوپل شود. 


تیلر کولتیواتورتیلر کولتیواتور سیلور
Silver موتور کاما
محصول جدید 2017تیلر کولتیواتور سیلور
Silver موتور کاما
محصول جدید 2
016تیلر کولتیواتور ماک
MAAK موتور کاما
محصول 2016تیلر کولتیواتور میتسویا
موتور کاما

محصول 2015


کولتیواتور هسکوارنا موتور روبین


کولتیواتور یوولی موتور کاما


تیلر یوروسیستم ایتالیا


تیلر دروگر BCS ایتالیا
تیلر کولتیواتور لیفان ۷ اسب بنزینی موتور مشکی
تیلر کولتیواتور لیفان
تیلر کولتیواتور
تیلرکولتیواتور 7 اسب بنزینی گیربکس بزرگ لیفانLFG1100
تیلر کولتیواتور
تیلرکولتیواتور 7 اسب بنزینی لیفان LF G700
تیلر کولتیواتور
تیلر کولتیواتور 7 اسب دیزل لیفان LFD1100-75KE
تیلر کولتیواتور
تیلرکولتیواتور 12 اسب دیزل لیفان LFD1300-116KE
تیلر کولتیواتور
تیلرکولتیواتور 7 اسب بنزینی ماک SC1000
تیلر کولتیواتور
تیلرکولتیواتور 10 اسب دیزل ماکSC135E
تیلر کولتیواتور
تیلرکولتیواتور بنزینی گیربکس بزرگ ماکSC105Z-G
تیلر کولتیواتور
تیلرکولتیواتور کومباس
تیلر کولتیواتور
تیلر کولتیواتور 7 اسب گیربکس بزرگ کومباس CB1000M-710G
تیلر کولتیواتور
تیلرکولتیواتور 5 اسب دیزل کومباس CB1000-M510D
تیلر کولتیواتور
تیلرکولتیواتور 7 اسب بنزینی کومباس CB900M-708G
تیلر کولتیواتور
تیلرکولتیواتور 7 اسب دیزل کومباس CB1050E-712D
تیلر کولتیواتور
تیلرکولتیواتور 12 اسب دیزل کومباس CB1350E-1212D
    
فروشگاه و نمایشگاه کشاورزی ساختمانی ماندگار

وارد کننده و نمایندگی فروش ادوات ، تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی ، ساختمانی و راه سازی ، وارد کننده و نمایندگی فروش تیلر کولتیواتور میتسویا ، سیلور و ماک در انواع بنزینی تسمه ای و گیربکسی و دیزل موتور کاما اصلی با قدرت های 7 اسب بنزینی گیربکسی و تسمه ای ، 5 اسب دیزل موتور کاما ، 7 اسب دیزل موتور کاما استارتی با چرخ کوچک و بزرگ ، 10 اسب دیزل موتور کاما استارتی با چرخ بزرگ ، برند سیلور در همه مدل ها به همراه دیسک و نهرکن و در مدل های دیزل استارتی به همراه سیستم استارت و گارد محافط موتور و همچنین انواع تیلر کولتیواتور کاما اورجینال ، تیلر کولتیواتور ویما ، تیلر کولتیواتور دیانا ، تیلر کولتیواتور هسکوارنا سوئد با موتور روبین ، تیلر کولتیواتور یوروسیستم و BCS ایتالیا ، ....

تلفن: 36704125-026  ،  36704134-026  ،  09123606114                فکس: 36704134-026                ایمیل: rad.atpco@gmail.com