تلفن
تلفن
09123606114 
آدرس
آدرس
کرج - جاده محمدشهر
ساعات کار
ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 8 -17
جستجوی سایت

قیمت سمپاش تیلر

قیمت سمپاش تیلر بستگی به عوامل متعددی دارد یکی از عواملی که در قیمت آن تاثیر گذار می باشد نوع پمپ سمپاشی می باشد که مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین با توجه به نوع کاربری و حجم کاری قیمت سمپاش تیلری متفاوت می باشد. 
کشاورزان و باغداران با نصب دستگاه سمپاش بر روی تیلر به سادگی می توانند فرآیند سمپاشی را در زمین های کشاورزی و باغات به راحتی انجام دهند و گیاهان و محصولات خود را از گزند آفات در امان نگه دارند. این دستگاه برای زمین های کشاورزی و باغات بزرگ یک انتخاب ایده ال می باشد و منجر به تسریع فرآیند سمپاشی می شوند. مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار به عنوان عرضه کننده ادوات کشاورزی اعم از انواع سمپاش و تیلر کولتیواتور می تواند شما کاربران عزیز را در این زمینه یاری نماید و بهترین دستگاه را به شما معرفی نماید. 
 
قیمت سمپاش تیلر

سمپاش تیلر

نصب دستگاه سمپاش بر روی تیلر به این صورت می باشد که در زمان نصب پمپ سمپاش بر  روی تیلر ابتدا با باز کردن قاب تیلر امکان نصب شاسی دستگاه سمپاش برای شما فراهم می شود و شما می توانید به راحتی شاسی این دستگاه را بر روی بدنه تیلر به وسیله چند پیچ نصب نمایید. بعد از نصب سمپاش بر روی شاسی دستگاه تیلر تسمه رابط به جهت انتقال نیرو از محور تیلر به دستگاه سمپاش متصل می شود حتما در زمان نصب رابط تسمه از محکم بودن ان اطمینان حاصل نمایید. مخزن سم را بر روی تریلر متصل به تیلر قرار می دهند که برای انتقال سم به دستگاه شلنگ را به ورودی دستگاه سمپاش متصل می کنند. دستگاه سمپاش این توانایی را دارد که سم را با فشار از خروجی به وسیله شلنگ به طول حداقل 50 متر به لانس انتقال دهد  و لانس به صورت افشان و پر فشار محلول سم را به کلیه قسمت های موردنظر جهت انجام عملیات سمپاشی پخش نماید.  خروجی لانس دستگاه سمپاش قابلیت تنظیم بیرا میزان ارتفاع و نوع پاشش را دارد. 
با استفاده از سمپاش تیلر نقاط مرتفع و دور از دسترس به راحتی پوشش داده می شوند شروع به کار دستگاه سمپاش همراه با روشن شدن دستگاه تیلر می باشد از این رو بدون روشن کردن تیلر امکان استفاده از دستگاه سمپاش وجود ندارد. 

قیمت پمپ سمپاش تیلری 

پمپ سمپاش تیلری در مدل های مختلف و در ظرفیت ها و توان گوناگون موجود می باشند. این دستگاه ها مخصوص تیلر هستند و با اتصال به یک تیلر و قدرت گرفتن از آن فرآیند سمپاشی صورت می گیرد. این دستگاه با مکش سم از مخزن، سم را از یک لوله دریافت و به لوله ای دیگر انتقال و یا پمپاژ می کند. معمولا پمپ سمپاش در قسمت عقب تیلر نصب می شود. 
پمپ سمپاش با محور اصلی متحرک موتور مرتبط می باشد و از طریق همین رابط انتقال نیرو در پشت دستگاه تیلر می توانید پمپ آب را نیز به این دستگاه متصل کنید. برای پمپاژ آب و محلول سم بهتر از پمپ سمپاش های استاندارد استفاده کنید تا از کیفیت و مقاومت آن اطمینان خاطر داشته باشید. جهت خرید پمپ سمپاش تیلری با تضمین قیمت و تضمین کیفیت می توانید از مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار اقدام به این کار نمایید. 

قیمت سمپاش پشت تیلری