تلفن
تلفن
09123606114 
آدرس
آدرس
کرج - جاده محمدشهر
ساعات کار
ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 8 -17
جستجوی سایت

قیمت تیلر شخم زن کشاورزی

قیمت تیلر شخم زن کشاورزی با توجه به هدف استفاده از آن متغیر خواهد بود. غالبآ اگر هدف شخم زنی باشد آن هم از نوع زمین های سخت و در ابعاد وسیع، نیاز به تیلر دیزلی خواهد بود. این افزایش قدرت می تواند تاثیر مستقیمی بر قیمت تیلر داشته باشد. از سوی دیگر استفاده از تیلر بنزینی برای قدرت های متوسط  گزینه مناسبی می باشد و گزینه خوبی برای آماده سازی خاک است. نوع تیغه تیلر و دستگاه های الحاقی به آن هم در میزان قیمت موثر هستند. شرکت ماندگار انواع تیلر شخم زن کشاورزی را با قیمتی مناسب و طبق استانداردهای روز به فروش می رساند. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت و خدمات پس از فروش مجموعه ماندگار به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

انواع تیلر شخم زن کشاورزی

 • تیلر دستی
 • تیلر دیزلی
 • تیلر بنزینی
 • تیلر دنده سنگین
 • تیلر دنده سبک
 • تیلر دارای چرخ های پلاستیکی
 • تیلر با چرخ های آهنی پره دار
 • تیلر با چرخ های آهنی استوانه ای

تیلر کولتیواتور

تیلر در عملیات کاشت، داشت، برداشت مورد استفاده قرار می گیرد. تیلر کولتیواتور برای خاک ورزی ثانویه در کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. از کولتیواتور برای شخم زدن و عملیاتی نظیر، نرم کردن خاک های سطحی، سله شکنی، کنترل علف های هرز، مخلوط کردن کود و کمپوست استفاده می شود. انواع کولتیواتور شامل، کولتیواتور دیزلی، کولتیواتور ینزینی و کولتیواتور دستی می باشد. هدف استفاده از کولتیواتور در واقع سله شکنی و هم زدن خاک، مخلوط کردن کود و کمپوست، کنترل علف زارها و شکستن و نرم کردن خاک می باشد.

مزیت استفاده از تیلر شخم زن در کشاورزی

از مزیت استفاده از تیلر شخم زن در کشاورزی این است که هزینه نگهداری پایینی دارند. همچنین تعمیر و نگهداری آن بسیار آسان است.  اصطحلاک پایینی دارد. تیلر شخم زن در کشاورزی مصرف انرژی کمی دارد و به وسیله آن تهویه خاک به خوبی انجام می شود. همچنین از طریق آن ساختمان خاک بهبود یافته و رطوبت خاک تامین می شود. تیلر شخم زن در کشاورزی باعث می شود رشد علف های هرز و آفات هم کاهش یابد و وضعیت سلامت خاک حفظ شود..

نحوه کار با موتور بنزینی تیلر شخم زن در کشاورزی

نحوه کار با موتور بنزینی تیلر به این شکل است که ابتدا، اهرم گاز را تا نیمه باز کرده، سپس طناب هندل را بکشید تا موتور روشن شود. بعد گاز را کم کنید، در صورت سرد بودن موتور، ساسات را در حالت close قرار داده و چند ثانیه بعد از روشن شدن موتور ساسات را به حات اولیه برگردانید و در صورت گرم بودن موتور، ساسات را در حالت open بگذارید. 

نحوه کار با موتور دیزلی تیلر شخم زن در کشاورزی

نحوه کار با موتور دیزلی تیلر به این صورت است که ابتدا، اهرم گاز را تا سه چهارم باز کرده، سپس اهرم خلاص کن را فشار دهید. پای خود را روی لاستیک تیلر گذاشته و طناب هندل را بکشید تا موتور روشن شود. پس از این مراحل اهرم کلاج را گرفته و اهرم خفه کن یا خاموش کن را به آرامی نه به صورت کامل رها کنید. همزمان اهرم دنده را در حالت حرکت قرار دهید و تیلر را به حرکت در بیاورید.
 
قیمت تیلر شخم زن کشاورزی

شاخصه های اصلی تیلر شخم زن کشاورزی

 • عرض شخم زن 
دستگاه شخم زن در انواع مختلفی از نظر تعداد تیغه ها می باشند. بعضی از دستگاه های شخم زن دارای تیغه های فراوانی می باشند که بر روی میله ای سوار می باشند و عرض بیشتری از زیمن های کشاورزی را شخم می زنند. برخی از مدل ها نیز بیرا مصارف کوچک هستند و از تیغه های کمتری برخوردار می باشند.
 • سرعت انجام کار
بر اساس مدل موتوری که در هر دستگاه شخم زن وجود دارد. قدرت چرخش تیغه ها با هم متفاوت می باشد بعضی از دستگاه های شخم زن دارای موتور قوی هستند و تیغه ها را با سرعت بالاتری به حرکت در می آورند در نتیجه کار با استفاده از این دستگاه با سرعت بالاتری انجام می شود.
 • عمق شخم زن
به هر میزان طول تیغه ها بیشتر باشد و موتور قدرتمند در دستگاه شخم زن استفاده شده باشد دستگاه شخم زن می تواند عمق بیشتری از خاک را شخم بزند و یا به اصلاح جابجا نماید. 

قیمت دستگاه شخم زن گازوئیلی

قیمت دستگاه شخم زن گازوئیلی و یا دیزلی با توجه به مواردی مانند برند دستگاه، قدرت و توان خروجی دستگاه، سیتم گیربکس و انتقال نیرو، مقدار عرض کاری و... تعیین می گردد. دستگاه شخ زن گازوئیلی توسط شرکت های مختلفی طراحی و ساخته می شود که هر کدام از قابلیت ها و ویژگی های خاصی برخوردار می باشند. همچنین کیفیت ساخت و قطعات هر کدام از دستگاه های شخم زن گازوئیلی در برند های مختلف با هم متفاوت می باشند. از این رو نمی توان یک قیمت دقیق را خدمت شما مشتریان گرامی ارائه داد شما مشتریان محترم جهت دریافت قیمت دستگاه شخم زن گازوئیلی مورد نظر خود می توانید با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما شما را در این زمینه یاری نمایند. 

قیمت دستگاه شخم زن کوچک

دستگاه شخم زن همان گونه که از نامش پیدا می باشد دستگاهی می باشد که برای شخم زنی در باغات و زیمن های کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. این وسیله از ویژگی های مهمی برخوردار می باشد به همین جهت مورد توجه و استقبال بسیاری از کشاورزان و باغداران قرار گرفته است. قبل از تولید دستگاه شخم زن و یا همان تیلر هزینه زیادی صرف کارگران برای شخم زنی پای درختان مشده است اما بعد از ورود دستگاه شخم زنی در صنعت کشاورزی و باغداری و با توجه به قیمت مناسبی که این دستگاه دارد مورد توجه بسیاری از کشاورزان و باغداران قرار گرفته است. دستگاه شخم زن کوچک یکی از انواع دستگاه های شخم زن می باشد که برای کاربری هایی که از عرض کاری و حجم کاری کمی برخوردار می باشند گزینه مناسبی می باشند. 
دستگاه شخم زن کوچک که با نام هایی مانند شخم زنی دستی موتوری نیز شناخته می شوند با توجه به نوع سوخت مصرفی دستگاه کاملا متفاوت می باشد. زیرا این دستگاه در دو نوع بنزینی و گازوئیلی موجود می باشد که دستگاه شخم زن دیزلی به جهت استفاده از سوخت گازوئیل قدرت و توان بیشتری نسبت به شخم زن بنزینی دارد از این رو از قیمت بالاتری برخوردار می باشد. 

نمایندگی فروش ادوات کشاورزی