تلفن
تلفن
09123606114 
آدرس
آدرس
کرج - جاده محمدشهر
ساعات کار
ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 8 -17
جستجوی سایت

قیمت علف زن ماک

قیمت علف زن ماک با بهره گیری از بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات در مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار مقرون به صرفه می باشد. تجهیزات و ابزار کشاورزی در مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار دارای قیمت مناسبی می باشند.
مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار دارای افراد باتجربه و کارآمد در زمینه تولیدات محصولات کشاورزی و ساختمانی می باشند. که با تکنولوژی روز دنیا به تولید این محصولات پرداخته اند.
شما مشتریان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

دستگاه علف زن

دستگاه علف زن همان طور که اسمش مشخص می باشد برای چیدن و درو کردن علف های هرز استفاده می شود.
این ابزار را می توان براساس نوع منبع تامین انرژی و بریدن علف به دو گروه تقسیم نمود.
 
قیمت علف زن ماک

دستگاه علف زن دستی

این دستگاه با نیروی دست کار می کند و دارای قطعات الکتریکی و موتور نمی باشد. و برای زمین هایی که دارای مساحت کم می باشد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. در این نوع از دستگاه افراد باید به دسته علف زن نیرو وارد نمایند و با حرکت تیغه دستگاه علف زن ، علف های هرز را کوتاه نمایند.

دستگاه علف زن برقی

دستگاه علف زن برقی با نیروی الکتریکی شروع به کار می نماید. این دستگاه دارای موتور الکتریکی می باشد. که نیروی محرکه دستگاه را تامین می کند. این دستگاه همان طور که از اسمش مشخص می باشد با برق کار می کند. که به نیرو برق به صورت دائم نیاز می باشد و دارای محدودیت سیم می باشد.
نوع دیگر از این دستگاه با باتری کار می کند. که باتری این نوع از دستگاه معمولا در دسته آن تعبیه شده است. و ابن نوع از دستگاه بسیار سبک است و کار با آن نیز راحت می باشد. یکی دیگر از ویژگی های این دستگاه احتمال پیچیدن سیم برق به دور تیغه های دستگاه علف زن در آن ها وجود ندارد.

دستگاه علف زن بنزینی 

این دستگاه به وسیله موتور بنزینی کار می کند. این نوع از دستگاه دارای توان و نیرو متفاوت می باشد که ابعاد و کاربرد آن بستگی دارد. دستگاه علف زن بنزینی با بنزین کار می کند. از این نوع از دستگاه بیشتر در زمین ها با متراژ زیاد مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه علف زن پشتی 

این دستگاه همان طورکه اسمش مشخص می باشد در جعبه  کوچکی تعبیه شده است و مانند کوله پشتی به وسیله افرد حمل و جابجا می شوند. در این نوع دستگاه تیغه دستگاه به دسته وصل می باشد .

نکات مهم در استفاده از دستگاه علف زن

قبل از استفاده از دستگاه علف زن حتما دفترچه راهنما علف زن مورد نظر را مطالعه نمایید.
همان طور که می دانید دستگاه علف زن دو زمانه مقدار روغن به بنزین 1 به 25 است  که باید با هم مخروط و به داخل مخزن دستگاه ریخته شود. ولی دستگاه علف زن چهار زمانه دارای یک مخزن روغن و یک مخزن بنزین می باشد. که باید روغن و بنزین در مخزن مخصوص ریخته شود.
قبل از شروع به کار با دستگاه علف زن یا روشن نمودن دستگاه حتما باید کنترل دستگاه علف زن را امتحان کنید و با نحوه کنترل دستگاه آشنا شده باشید.

قیمت علف زن ماک چهار زمانه

علف زن ماک چهار زمانه ماک با موتور چهار زمانه داریا دو نوع مدل دوشی و کوله پشتی می باشد که انتخاب هر یک از مدل های دوشی و یا پشتی بستگی به کاربر دارد. هر کاربر با توجه به شرایط جسمانی و سلیقه خود می تواند مدل دوشی و پشتی را انتخاب نماید هر دو این دستگاه ها دارای طراحی ارگونومیک و سازگار با بدن انسان می باشند. قیمت هر کدام از این دستگاه با هم متفاوت می باشد. موتور چهار زمانه مورد استفاده در این دستگاه از مزیت های فراوانی همچون جدا بودن مخزن روغن و بنزین برخوردار یم باشد که با جدا بودن این مخازن در مصرف بنزین و روغن صرفه جویی به عمل می آید. آلایندگی دستگاه علف زن چهار زمانه ماک و دود حاصل از عملکرد دستگاه بسیار کم است و این دستگاه به نسبت موتور دو زمانه آلودگی صوتی کمتری را تولید می کند. برای اطلاع از قیمت علف زن چهار زمانه ماک ابتدا باید مدل دستگاه را مشخص کنید تا همکاران ما قیمت دقیق را خدمت شما اعلام نمایند.

قیمت علف زن دو زمانه ماک

علف زن دو زمانه ماک نیز مانند دستگاه علف زن چهار زمانه دایرا دو مدل دوشی و پشتی می باشد که قیمت آن ها با یکدیگر متفاوت می باشد. نوع موتور این دستگاه از نوه دو زمانه می باشد یعنی باک روغن و بنزین دستگاه یکسان می باشد. از ویژگی های مهم این دستگاه می توان سرعت گردش بالا، قدرت و گشتاور خروجی بالا و قیمت مناسب و سهولت در تعمیرات را نام برد. قیمت دستگاه علف زن دو زمانه به نسبت قیمت دستگاه علف زن چهار زمانه ماک کمتر و مقرون به صرفه تر می باشد.

قیمت علف زن کوله پشتی ماک

علف زن کوله پشتی ماک دارای پشتی بلندی می باشد این پشتی دارای بافت نرم و مناسبی است که موجب کاهش فشار بر پشت کاربر می شود. بند های این علف زن نیز حالت ابری دارد تا منجر به عرق و خستگی بیش از حد نگردد. در قسمت جلوی این دستگاه کیف ابزار برای همراه داشتن آچار آلات مورد نیاز وجود دارد این دستگاه با توجه به نوع موتور از قیمت متفاوتی برخوردار می باشد که شما با توجه به حجم کاری خود می توانید نوع موتور را انتخاب و از قیمت آن مطلع شوید.

قیمت علف زن ماک mg520

علف زن دوشی ماک مدل MG 520 یکی از انواع بهترین دستگاه های علف زن موجود در بازار می باشد. این دستگاه دارای موتور 52 سی سی است و قدرتی برابر با 2.8 اسب بخار دارد. دسته این علف زن به صورت یکسره می باشد و شفتی مستقیم و بسیار قوی دارد. دسته این دستگاه نیرو را از موتور به گیربکس انتقال می دهد. این دستگاه دارای موتور از نوع دو زمانه می باشد. که در این موتور باید روغن و بنزین را به نسبت 1 به 25 ترکیب نمود و داخل مخزن ریخت. از این دستگاه می توان جهت برداشت یونجه و علوفه و نیز گندم، جو و انواع حبوبات استفاده کرد. قیمت این دستگاه را می توانید از همکاران واحد فروش ما در مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار بخواهید تا قیمت دقیق را خدمت شما کاربران عزیز اعلام نمایند.