تلفن
تلفن
09123606114 
آدرس
آدرس
کرج - جاده محمدشهر
ساعات کار
ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 8 -17
جستجوی سایت

فروش ویژه ماشین آلات ساختمانی

فروش ویژه ماشین آلات ساختمانی در مجموعه ماندگار با کیفیت بالا و قیمت مناسب انجام می شود. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت و خدمات پس از فروش این مجموعه با شماره تلفن های درج شده در قسمت ارتباط با ما تماس حاصل نمایید.

ماشین آلات ساختمانی

ماشین آلات ساختمانی در پروژه های کوچک و بزرگ ساختمانی مهم ترین عامل در پیشبرد اهدافی چون سرعت انجام کار و اتمام به موقع آن به حساب می آیند. وجود ماشین آلات ساختمانی در هر پروژه در روند توسعه عملیات اجرایی نقش بسزایی دارد. استفاده از ماشین آلات ساختمانی موجب بهبود سرعت، کیفیت، ایمنی، صرفه اقتصادی و اتمام به موقع پروژه می شود.
 
فروش ویژه ماشین آلات ساختمانی

انواع ماشین آلات ساختمانی

ماشین آلات ساختمانی بر اساس نوع کار کرد و کار آیی که دارند به چند نوع تقسیم می شوند در ادامه به توضیح برخی از آنها می پردازیم:

پمپ انتقال بتن

این ماشین کار بتن ریزی را انجام می دهد. بتن آماده بعد از اینکه به تراک میکسر منتقل و به محل پروژه رسید به این ماشین منتقل و توسط آن در محل پروژه ریخته می شود. پمپ های بتن ماشین آلاتی با دو سوپاپ هستند یکی در سمت مکش و دیگری در سمت کنترل کننده، ورود و تخلیه بتن را بر عهده دارد.

دامپ تراک

از دامپ تراک برای حمل و نقل مواد در حجم بالا از یک مکان به مکانی دیگر استفاده می شود. این ماشین در گزینه تخلیه مواد در پایین، کنار و عقب کار می کند. از دامپ تراک ها بیشتر در معادن استفاده می شود.

لودر

لودر نوعی تراکتور است که برای جابه جایی خاک و هر گونه از روی زمین و بارگذاری آن بر روی کامیون یا در محل خاصی استفاده می شود. این دستگاه دارای یک جام در جلوی خود است که در دو طرف دو بازوی متصل شده دارد که برای بارگیری وحمل مواد مختلف به کار گرفته می شود.

بیل مکانیکی

بیل مکانیکی یکی دیگر از ماشین آلات ساختمانی است که که دارای یک شاخک تیز درانتها است و یک سطل حفاری در انتهای این بازو تعبیه شده است. همچنین یک اتاقک گردان برای اپراتور ماشین روی قمت چرخان قرار دارد.

غلطک

از غلطک برای اصلاح ویژگی های خاک استفاده می کنند. در پروژه های عمرانی برای متراکم کردن خاک محوطه کارگاه از انواع غلطک ها شامل غلطک پاچه بزی، غلطک های سنگن ویبره دار و غلطک های مشبک استفاده می شود.

جرثقیل

جرثقیل تشکیل شده از اتاق فرمان و یک تیر بلند مشبک و قلب جرثقیل و معمولا برای بلند کردن اجسام سنگین و حرکت داردن آنها به کار می رود. با اتصال دستگاه های مختلف به انتهای تیر مشبک بلند جرثقیل می توان از آن استفاده های دیگری نمود. این ماشین آلات در دو نوع مکانیکی و هیدرولیکی تولید می شوند.  

کلامشل

کلامشل برای کندن چاه، پی کنی، انتقال مواد دپو شده در کارگاه و... مورد استفاده قرار می گیرد. جام کلامشل از دو قطعه لولا شده به هم تشکیل شده است. کلامشل  قادر به حفاری در ارتفاع بالاتر و پایین تر از محل استقرار است.  

نمایندگی فروش ماشین آلات ساختمانی