تلفن
تلفن
09123606114 
آدرس
آدرس
کرج - جاده محمدشهر
ساعات کار
ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 8 -17
جستجوی سایت

کفکش شناور سیلور

پمپ کفکش سیلور

 پمپ آب کف کش از دسته پمپ های سانتریفیوژ می باشد که با روی کار آمدن کارخانجات صنعتی و صنایع وابسته گستره استفاده از آنها بسیار وسیع شده است.

مشخصات پمپ کفکش

جنس پمپ های کف کش بنا به نوع کاربری می تواند از چدن، آلومینیوم، استیل یا برنز باشد که به دو دسته خروجی از بالا و خروجی از بغل تقسیم می شوند، پمپ های کف کش در بازار از نوع برق تکفاز و سه فاز موجود می باشند که در نوع تکفاز در دو مدل فلوتر دار و ساده قابل عرضه هستند، در مدل های فلوتر دار در صورت اتمام آب باعث جلوگیری از خشک کار کردن پمپ می شود. 
پمپ آب کفکش دارای دو نوع کف کش شناور و کف کش معمولی می باشند که در مدل کف کش شناوری به علت اینکه قطر کمتری دارند میتوانند برای چاه و حفره های باریک استفاده شوند. 

 
کفکش شناور سیلور

خرید پمپ کفکش سیلور

شرکت سیلور یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده الکتروپمپ می باشد.
پمپ های محیطی(توربینی)، پمپ های گریز از مرکز، پمپ های جتی گریز از مرکز، پمپ های آب چاه عمیق، پمپ های آب بهداشتی، پمپ های شناورو کفکش، پمپ های خود راه انداز خودکار(بوستر پمپ)، همچنین سریSKD با ولتاژ پایین، ژنراتور، ژنراتور بنزینی و دیزلی از محصولات اصلی مجموعه سیلور به حساب می آیند. شرکت سیلور مفتخربه کسب نشان تجاری معتبر فوجیان شده و برخی از پمپ محصولات این شرکت موفق به اخذ نشان سودمندی ملی به دلیل کیفیت بالای آنها شده اند. خرید پمپ کفکش سیلور از مجموعه ادوات کشاورزی و ساختمانی ماندگار امکان پذیر می باشد.