تلفن
تلفن
09123606114 
آدرس
آدرس
کرج - جاده محمدشهر
ساعات کار
ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 8 -17
جستجوی سایت

فروش تیلر دروگر

فروش تیلر دروگر در شرکت کشاورزی ساختانی ماندگار با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه می باشد. انواع تیلر دروگر شامل تیلر دروگر دوار بشقابی، تیلر دروگر دوار استوانه ای، تیلر دروگر چکشی، تیلر دروگر دنده سنگین، تیلر دروگر دنده سبک، تیلر دروگر دارای چرخ های پلاستیکی، تیلر دروگر با چرخ های آهنی پره دار، تیلر دروگر با چرخ های آهنی استوانه ای در شرکت کشاورزی ساختانی ماندگار به فروش می رسد. جهت اطلاع از قیمت و خدمات پس از فروش مجموعه ماندگار به صفحه ارتباط  با ما مراجعه نمایید.


 

کاربرد تیلر دروگر

تیلر دروگر جهت حذف علفهای هرز قبل از عملیات کاشت و برداشت محصولات کشاورزی می باشد. کاربرد دروگر در کشاورزی مدرن، جهت دروی محصول در زمین های مسطح و شیب دار می باشد که تراکتور در آنها به سختی حرکت می کند. دروگرها محصولاتی چون چمن، گندم و گیاهان پا کوتاه را درو می کنند. دروگرهای کوچک برای زمین گلف و چمن استفتده می شوند زیرا به راحتی روی زمین کشیده می شوند. دروگر با موتور دیزلی برای کشت غلات به شدت هزینه کارگری را برای کشاورزان کاهش می دهد. به طور کلی می توان گفت کار دروگر حذف علف های هرز قبل از عملیات کاشت و برداشت محصولات کشاورزی است. دروگرها دارای انواع مختلف بنزینی و دیزلی می باشند.

انواع تیغه دروگر

  • تیغه های لیزری
  • تیغه های کاتربار

مزایای استفاده از تیلر دروگر

از مزایای دروگر، جابجایی آسان آن است، دروگرها همچنین قابل استفاده در مناطق مرتفع و شیب دار می باشند. دروگرها مناسب برای مزارعی که برای حرکت کمباین جا ندارند هستند. پایین بودن قیمت آنها نسبت به کمباین از دیگر مزایای آنها به شمار می آید. جمع آوری بیشتر کاه در پایان کار به جهت نحوه برش و درو از دیگر مزایای دروگر است.  با استفاده از دروگر مرغوب می توان به کمترین میزان ریزش دانه رسید.

موارد مهم هنگام استفاده از تیلر دروگر

  • پس از هربار استفاده از تیغه دروگر آن را بشویید.
  • روعن کاری کردن تیغه دروگر جهت جلوگیری از زنگ زدگی از موارد مهم استفاده از آن می باشد.
  • قبل و بعد از کار با دروگر تیغه های آن را با آچار محکم کنید.
  • روغن موتور را همواره چک کنید.
  • پس از استفاده از دستگاه دروگر را در فضای بسته قرار دهید.
  • هنگام روشن بودن دروگر از جمع کردن علوفه خودداری کنید.
  • از سوخت گیری هنگام روشن بودن دستگاه خودداری کنید.
  • برای تعویض تیغه ها دو تکه چوب زیر انها بگذارید تا کاتر بالا بیاید.

نحوه کار با دستگاه تیلر دروگر

نحوه کار با تیلر دروگر شبیه قیچی با کمی تغییرات می باشد. انگشتی های ثابت و تیغه برش در تیلر دروگر دارای حرکت رفت و برگشتی است. طرز کار تیلر به این شکل است که انگشتی ها در علوفه ها فرو می روند که ضمن این حرکت تیغه ها با حرکت رفت و برگشتی خود عمل برش را انجام می دهند. بدین صورت علوفه ها بین انگشتی ها و تیغه ها گیر می کنند و بریده می شوند. تمامی ادوات برش روی قسمتی به نام شانه قرار گرفته اند.

بیشتر بدانید: نمایندگی فروش ادوات کشاورزی

فروش دروگر بشقابی تیلر

استفاده از تیلر دروگر بشقابی در مزارع و زیمن های کشاورزی کوچک غلات هزینه کار برای کشاورزان را کاهش می دهد و همینطور به سرعت بخشیدن و بهبود برداشت محصولات کمک شایانی می کند. از این دروگر می توان برای برداشت انواع محصولات مانند گندم، برنج، جو، یونجه، گیاهان کوچک و علف های هرز استفاده کرد. همچنین از این دستگاه می توان برای زمین های گلف استفاده کرد که به راحتی می توان آن ها را بر روی زمین کشید. دروگر بشقابی در واقع یکی از تجهیزات کشاورزی است که بر روی دستگاه تیلر نصب می شوند و در جهت دروی محولات مورد استفاده قرار می گیرد. 
با استفاده از این دستگاه کمترین آسیب به محصولات کشاورزی وارد یم شود و می تواند سرعت درو کردن محصولات را افزایش دهد و در نیروی انسانی و هزینه صرفه جویی کند. قیمت مناسب، گارانتی و خدمات پس از فروش از ویژگی های مهم دستگاه دروگر بشقابی تیلر است که توسط مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار به شما مشتریان عزیز ارائه می شود. 

تیلر دروگر یونجه

تیلر دروگر یونجه یکی از تجهیزات کشاورزی سوار شونده می باشد که به صورت خودرکار و اتومات وار در جهت افزایش سرعت، کاهش ضایعات و زمان درو، صرفه جویی در هزینه و نیروی انسانی مورد استفاده کشاورزان قرار می گیرد. استفاده از تیلر دروگر یونجه در زمین های شیبدار و یا در زمین هایی که امکان استفاده از تراکتور وجود ندارد انتخاب ایده آلی می باشد. در این نوع دستگاه تعدادی تیغه در قسمت کاتربار دستگاه قرار گرفته است که با حرکت تیغه ها فرآیند درو یونجه انجام می شود. این دستگاه در انواع مختلف تیلر دروگر یونجه دو چرخ، تیلر دروگر یونجه سه چرخ، تیلر دروگر یونجه چهار چرخ و... موجود می باشد. استفاده از این چرخ ها در تیلر دروگر یونجه باعث حفظ تعادل دستگاه و حمل و نقل راحت آن می شود.  

تیلر دروگر گندم

تیلر دروگر گندم به صورت شانه ای می باشد و دارای تنوع بالا به صورت تیلر دروگر گندم دو چرخ، تیلر دروگر گندم سه چرخ و تیل دروگر گندم چهار چرخ موجود می باشد. این دستگاه دارای بافه بند برای جمع آوری دسته ای گندم هستند. در دستگاه تیلر دروگر گندم شانه و برش در قسمت جلو دستگاه نصب می شود و همزمان با جلو رفتن دستگاه اقدام به برش و جمع آوری گندم می کند. قابل ذکر می باشد که دستگاه تیلر دروگر گندم سه و چهار چرخ bcs قابلیت تعویض شانه برش برای گندم و یونجه را دارند. یعنی می توان از یم دستگاه با تعویض شانه و برش برای برداشت و درو کردن گندم و یونجه استفاده کرد. 
فروش تیلر دروگر

قیمت تیلر دروگر

قیمت تیلر دروگر با توجه به برند دستگاه، نوع مدل دستگاه، نوع کاربری دستگاه ، نوع سوخت مصرفی دستگاه، نوع و تعداد چرخ های دستگاه، توان و قدرت دستگاه ، نوع موتور دستگاه و... تعیین می گردد. یکی از مهمترین فاکتور هایی که در قیمت گذاری دستگاه تیلر دروگر تاثیر گذار می باشد نوع کاربری دستگاه می باشد زیرا قیمت تیلر دروگر یونجه با قیمت تیلر دروگر گندم متفاوت می باشد.بنابراین برای اطلاع از قیمت دستگاه تیلر دروگر باید نوع کاربری خود را مشخص کنید تا همکاران ما قیمت دقیق را خدمت شما اعلام نمایند.