تلفن
تلفن
09123606114 
آدرس
آدرس
کرج - جاده محمدشهر
ساعات کار
ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 8 -17
جستجوی سایت

موتور برق روبین

موتور برق روبین اصل ژاپن را می توانید در مجموعه کشاورزی ساختمان ماندگار تهیه نمایید.
مجموعه کشاورزی ماندگار به عنوان یکی از نمایندگان رسمی و وارد کننده عمده موتور برق روبین و انواع موتور برق در سطح کشور می باشد که این مجموعه با ارائه ضمانت اصالت کالا انتخاب مناسب در تهیه و خرید انواع موتور برق می باشد.
مجموعه ماندگار دارادی خدمات فروش، پس از فروش و نصب و راه اندازری انواع موتور برق از جمله موتور برق روبین می باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد موتور برق روبین می توانید با کارشناسان ما در مجموعه ماندگار تماس حاصل نمایید.

موتور برق روبین چیست

موتور برق روبین یک سیستم مولد برق می باشد. یکی از موتور برق های مرغوب و پرکاربرد در صنعت کشاورزی ساختمانی موتور برق روبین می باشد.

انواع موتور برق روبین

  • موتور برق دیزلی روبین
  • موتور برق بنزینی روبین

موتور برق دیزلی روبین

موتور برق دیزلی یا گازوئیلی روبین یکی از انواع موتور برق های با کیفیت و قیمت مناسب است. موتور برق دیزلی روبین با فشرده کردن هوا در سیلندر و عمل احتراق صورت می گیرد. این موتور برق ها بسیار پر طرفدار می باشند و در فضا هایی که جریان برق وجود ندارد مورد استفاده قرار می گیرد.

 
موتور برق روبین

موتور برق بنزینی روبین

موتور برق بنزینی روبین نیز یکی از با کیفیت ترین و مقرون به صرفه ترین انواع موتور برق بنزینی می باشد.  که در مواقع ضروری و مناطقی که امکان دسترسی به برق در آن مناطق نمی باشد مورد استفاده قرار می گیرد.
در موتور برق بنزینی روبین عملیاتی که از موتور احتراق آغاز می گردد و به ژنراتور منتقل می شود و سبب ایجاد توان الکتریکی می گردد.

کارآیی موتور برق روبین

از مهمترین کارآیی استفاده از موتور برق روبین شامل مصارف خانگی، مصارف تجاری مانند فروشگاه ها و اداره ها، مصارف کارگاهی، سیستم شبکه و مخابرات و ... می باشد.

ویژگی های مهم موتور برق بنزینی روبین

دارای موتور قوی و نصب و راه اندازی راحت
داردای دینام با کاربرد بالاو داردای سیم پیچ مسی و عایق دمایی زیاد
دارای پنل کنترل حرفه ای به همراه کلید پریزهای GFCI و محافظ مدارشکن
دارای کلید برق کامل
دارای کنترل هرزگرد
دارای شارژ باتری 12 ولت DC
دارای مخزن سوخت فولادی بزرگ
دارای صدا خفه کن با جرقه گیر
دارای قاب لوله ای کانل
دارای دستگاه تصفیه هوای بزرگ

مزایای موتور برق بنزینی روبین

 استفاده  از موتور برق بنزینی روبین دارای مزیت هایی می باشد از جمله این مزیت ها دارا بودن دینام بدون برس که سبب راحت تر شدن در نگهداری و وزن سبک می شود. و همچنین دارای باک سوخت بزرگ می باشد که به همین دلیل از آن می توان برای کارهایی گسترده و مدت زمان طولانی استفاده نمود و دیگر مزیت این دستگاه دارای سرو صدای بسیار کم می باشد و به دلیل وزن کم و اندازه های کوچک دارای قابلیت حمل آسان می باشد.
به طور کلی انواع موتور برق روبین با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت در کشاورزی ساختمانی ماندگار توزیع می گردد. شما می توانید سفارشات خود را به صورت خرید آنلاین ثبت نمایید.