تلفن
تلفن
09123606114 
آدرس
آدرس
کرج - جاده محمدشهر
ساعات کار
ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 8 -17
جستجوی سایت

موتور تک روبین

موتور تک روبین  یکی از محصولات وارداتی مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار می باشد. این مجموعه یکی از نمایندگی های معتبر واردکنندگان دستگاه ها و ماشین آلات ساختمانی و کشاورزی می باشند.
موتور تک روبین یکی از دستگاه های مرغوب و دارای راندمان مناسب می باشد. که به در انواع حوزه های صنعتی، کشاورزی و ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد.
موتور تک روبین یکی از بهترین انتخابات در خرید موتور تک درایران می باشد.
جهت اطلاع از نحوه فروش محصولات کشاورزی و ساختمانی می توانید با کارشناسان مربوطه در مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار تماس حاصل نمایید و مشاوره و راهنمایی لازم دراین زمینهرا به صورت رایگان کسب نمایید.

موتور تک روبین چیست    

موتور تک روبین یکی از کاربردی ترین دستگاه ها در صنایع و مشاغل گوناگون می باشد. موتور تک روبین ساخت کشور ژاپن از بهترین و مرغوب ترین موتورهای بازار جهانی می باشد. که در دسته موتورهای چهار زمانه قرار دارد. 


 

موتور روبین بنزینی 11 اسب

موتور روبین بنزینی 9 اسب

موتور روبین بنزینی 6 اسب

موتور روبین بنزینی 5 اسب


موتور روبین بنزینی 18 اسب


موتور روبین بنزینی 14 اسب


موتور روبین بنزینی 13.5 اسب


موتور روبین بنزینی 12 اسب


موتور روبین دیزل 8.5 اسب


موتور روبین دیزل 5.5 اسب


موتور روبین دیزل 4.8 اسب


موتور روبین بنزینی 22 اسب
     

موتور روبین دیزل 9.4 اسب
 

مزایای موتور تک روبین

دارای کیفیت بالا و راندمان مناسب
دارای عمر مفید طولانی
دارای عملکرد مناسب و مطلوب
دارای توان و قدرت واقعی
وجود ابزار و لوازم جانبی در بازار
دارای هزینه تعمیرات پایین
دارای موتور بی صدا

کاربرد موتور تک روبین

موتور تک روبین به دلیل کیفیت بالایی که دارد و همچنین قیمت مناسب آن در بسیاری از محصولات و تجهیزات کشاورزی و ماشین های ورزشی استفاده می شود. موتور تک روبین را می توان روی بسیاری از محصولات کشاورزی، ساختمانی و صنعتی نصب نمود که شامل موارد زیر می باشد:
  •  موتور تک روبین روی موتور ویبراتور
  •  موتور تک روبین برای موتور پمپ آب
  • موتور تک روبین برای انواع تیلرها
  • موتور تک روبین بر روی انواع سمپاش های کشاورزی 
  • موتور تک روبین روی کاتر آسفالت بر
  • موتور تک روبین بر روی کمپکتور صفحه ای
  • موتور تک روبین روی انجین ماشین کارتینگ

مشخصات فنی موتور تک روبین

این نوع موتور از نوع موتورهای چهارزمانه و تک سیلندر با کیفیت بالا است. جهت چرخش پیستون در این نوع موتورها خلاف جهت عقربه های ساعت است. و دارای مخزن برای روغن می باشد و برای عوض کردن روغن داخل مخزن باید هر دو سوپاپ مخزن روغن را باز کرد تا داخل موتور هوا نرود.

قیمت موتور تک روبین

قیمت موتور تک روبین به عوامل زیادی بستگی دارد یکی از موارد قدرت و توان موتور می باشد  قدرت و توان موتور تک روبین هر چقدر بیشتر باشد از قیمت بیشتری برخوردار می باشد. موتور تک روبین دارای قدرتی معادل 5 اسب بخار واقعی را دارد. و از این نوع موتور در انواع محصولات موتور برق استفاده می گردد.
قیمت موتور تک روبین نسبت به کیفیت آن بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد. و قیمت آن نسبت به محصولات بی کیفیت بیشتر می باشد ولی در ازاش دارای عملکرد بسیار خوبی می باشد.
اگر می خواهید یک موتور بنزینی مناسب خریداری نمایید می توانید برای دریافت مشاوره تخصصی توسط کارشناسان مجموعه ماندگار تماس حاصل نمایید و به اطلاعات کافی برای خرید تجهیزات موتور تک روبین، لیست قیمت، گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات دست یابید.

 
فروشگاه و نمایشگاه کشاورزی ، ساختمانی ماندگار

وارد کننده و نمایندگی فروش ادوات ، تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی و ساختمانی ؛ وارد کننده و نمایندگی فروش روبین سوبارو ژاپن در ایران ، وارد کننده و نمایندگی فروش موتور پمپ روبین ( موتور پمپ بنزینی روبین ، موتور پمپ روبین دیزل ، موتور پمپ نفت و بنزین روبین ) ، وارد کننده و نمایندگی فروش موتور تک روبین ( موتور تک بنزینی روبین ، موتور تک روبین دیزل ) ، وارد کننده و نمایندگی فروش موتور ژنراتور ( موتور برق ) بنزینی روبین و دیزل ژنراتور روبین ژاپن

تلفن: 36704125-026  ،  36704134-026  ،  09123606114               فکس: 89787747-021               ایمیل: rad.atpco@gmail.com

بیشتر بدانید: موتور برق لیفان