تلفن
تلفن
09123606114 
آدرس
آدرس
کرج - جاده محمدشهر
ساعات کار
ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 8 -17
جستجوی سایت

موتور برق ایزی پاور

موتور برق یا مولد الکتریکی وسیله ای است که انرژی مکانیکی حاصل از سوخت بنزین، گازوئیل و گاز را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند. موتور برق همان موتور ژنراتور است که توسط کمپانی ها و برند های مختلفی در مدل های گوناگون با توان و قدرت خروجی متفاوت بسته به نیاز مصرف کنندگان طراحی و تولید می شود. موتور برق ایزی پاور در انواع مختلف با توان خروجی و مصرف سوخت بنزینی و دیزلی موجود می باشد که افراد با توجه به نیاز خود می توانند در بین آن ها یکی را انتخاب و خریداری نمایند.
شما می توانید موتور برق ایزی پاور را از مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار همراه با گارانتی و ضمانت نامه معتبر خریداری کنید. 
موتور برق ایزی پاور

مشخصات موتور برق ایزی پاور

برای تامین نیروی برق در مناطق مختلف و یا حضور برق اضطراری در زمان قطعی سراسری برق باید یک موتور برق مطمئن در اختیار داشته باشید.  موتور برق ایزی پاور ساخت کشور چین و دارای کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی می باشد. موتور برق ایزی پاور دارای تنوع بسیار بالا و از بهترین و با کیفیت ترین متریال در ساخت آن ها استفاده شده است. در طراحی و ساخت موتور برق ایزی پاور المان های رده بالا و کاملی مورد استفاده قرار گرفته شده است. موتور برق ایزی پاور در انواع مختلف با توان خروجی های متفاوت موجود می باشد که ما در این جا به بررسی برخی از آن ها پرداخته ایم.

 موتور برق ایزی پاور 3 کیلو

موتور برق ایزی پاور 3 کیلو یکی از موتور برق هخای قدرتمند است که توسط کمپانی( Easy power ) طراحی و تولید شده است. این نوع از موتور برق از مشخصاتی مانند قدرت موتور 7 اسب که توانایی تولید 3000 وات را دارا می باشد. بهره گیری از سیم پیچ تمام مس و مجهز به فناوری AVR می باشد. این موتور برق با استفاده از سوخت بنزین انرژی الکتریکی مورد نیاز را تامین می کند و مخزن سوخت بنزین در این موتور برق دارای حجم 15 لیتر است. در این دستگاه از موتور چهار زمانه استفاده شده است که نیرو و توان بالایی را تولید می کند. 
با استفاده از این دستگاه می توان برق AC و DC دستگاه های برقی را تامین نمود. این دستگاه برق تولیدی را از طریق 2 پریز برق AC در اختیار اپراتور قرار می دهد. این برق ولتاژ برابر با 220 ولت دارد و نیز برق DC خروجی با ولتاژی برابر با 12 ولت با شدت جریان 8/3 آمپری را نیز تولید می کند. 

موتور برق ایزی پاور 6500 وات

موتور برق ایزی پاور 6500 وات با مدل EP8200ED2 نوعی موتور برق بنزینی با توان دائم برابر با 6 کیلو وات است این نوع از موتور برق داریا هوا خنک، موتور چهار زمانه، ولتاژ تک فاز می باشد. نوع سوخت مصرفی آن سوخت بنزین می باشد. و داریا فرکانسی برابر با 50 هرتز است. حداکثر توان خروجی این نوع از موتور برق 6.5 کیلو وات است. دارای سیم پیچ مس 100% است و سیستم استارت آن از نوع الکتریکی و هندل می باشد این نوع از موتور برق دارای 3 عدد خروجی می باشد. 

موتور برق ایزی پاور 4500KM

موتور برق ایزی پاور 8500

موتور برق ایزی پاور ep9800dx

موتور برق دیزلی ایزی پاور

کیفیت موتور برق ایزی پاور