تلفن
تلفن
09123606114 
آدرس
آدرس
کرج - جاده محمدشهر
ساعات کار
ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 8 -17
جستجوی سایت
گروه خبري : اخبار
تاريخ انتشار : 1402/08/30 - 16:21
كد :93

بهترین سمپاش موتوری

بهترین سمپاش موتوری ، دستگاهی می باشد که نیاز ها و انتظارات شما را از دستگاه رفع نماید سمپاش موتوری دارای مدل های متنوعی می باشند که هر یک از این دستگاه های برای محیط های مختلف با شرایط خاص طراحی شده اند.

سمپاش موتوری یکی از انواع سمپاش می باشد که در مدل های مختلف فرغونی، کوله پشتی، زنبه ای و... موجود می باشد که افراد بسته به نوع کاربری و نیاز خود می توانند بهترین سمپاش موتوری را خریداری کنند. در دنیای امروز با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی سمپاشی گیاهان و باغات نیز به شیوه مدرن تر صورت می پذیرد. محصولات باغی و زراعی همیشه در معرض خطر بیماری و آفات و همچنین علف های هرز هستند از این رو برای مبارزه با این عوامل فرآیند سمپاشی باید هر چند وقت یکبار در زمان مناسب انجام شود. 
استفاده از دستگاه سمپاشی موتوری منجر به پاشش سم بر روی محصولات به صورت یکنواخت می باشد و منجر به افزایش سرعت فرآیند سمپاشی می شود که زحمات کشاورزان و باغداران را تا حد قابل توجهی کاهش می دهد. استفاده از بهترین سمپاش موتوری منجر به صرفه جویی و پخش بهتر محلول سم در همه نقاط مورد نظر گیاه می شود. بنابراین با ما همراه باشید تا شما را با بهترین سمپاش موتوری متناسب با نوع کاربریتان آشنا نماییم. 

بهترین سمپاش موتوری

بهترین نوع سمپاش موتوری پشتی

یکی از انواع مدل های سمپاش موتوری، سمپاش موتوری پشتی چهار زمانه است فشار مورد نیاز بیرا سمپاش موتوری پشتی از طریق موتور چهار زمانه بنزینی تامین می شود. این دستگاه از ویژگی ها و مزیت هایی مانند قابلیت تغییر در قطر قطرات و زاویه پاشش سم برخوردار می باشد. امروزه این دستگاه توسط کمپانی های مختلف در انواع مدل های گوناگون و اندازه های مختلف طراحی می وند که از جمله تفاوت های آن ها می توان به ظرفیت مخزن محلول سم، جنس بدنه، ابعاد و نبع تغذیه اشاره کرد. 
 بهترین سمپاش موتوری 4 زمانه یا بهترین سمپاش موتوری پشتی دستگاهی می باشد که دارای قطعات با کیفیت، جنس بدنه مرغوب و ظرفیت مناسب متناسب با حجم کاری باشد. سمپاش موتوری پشتی چهار زمانه در انواع اتومایزر و یا خرطومی و لانس دار موجود می باشد که قیمت سمپاش موتوری چهار زمانه با توجه به این موضوع کاملا متفاوت می باشد. 

سمپاش موتوری فرغونی

سمپاش موتوری فرغونی یکی دیگر از انواع سمپاش موتوری می باشد که داریا موتور بنزینی می باشد که نیرو و توان خود را از این موتور تامین می کند. این دستگاه به دلیل اینکه قطعات آن مانند مخزن و موتور دستگاه بر روی شاسی که مشابه به فرغون می باشد و دارای چرخ می باشد سوار شده است با این نام شناخته می شود. حمل و جابجایی این دستگاه بیرا کشاورزان و باغدارا بسیار راحت می باشد و این دستگاه می توان محلول سم را تا فاصله 15 متر پخش نماید. این دستگاه به دلیل مخزن بسیار بزرگی که نسبت به سمپاش موتوری پشتی دارد برای مزارع و باغ های بزرگ بهترین انتخاب می باشد. سمپاش فرغونی از قطعاتی مانند مخزن 100 الی 200 لیتری، موتور دو زمانه یا چهار زمانه، لوله های تامین سوخت موتور و لوله های انتقال سموم، انواع اتصالات، نازل ها بیرا انتقال سموم، صافی برای جدا کردن ناخالصی و یک شاسی و چرخ برای حمل راحت تر مخزن برخوردار می باشد. بهترین سمپاش موتوری فرغونی سمپاش فرغونی با موتور روبین ژاپن، موتور کاوازاکی، موتور هوندا ژاپن، موتور هیوندای کره، موتور لانسینس ایتالیا و موتور آ ام سی می باشند. 

سمپاش موتوری زنبه ای

سمپاش زنبه ای و فرغونی دقیقا مشابه هم می باشند و تنها تفاوت این دو سمپاش در نوع موتور و پمپ که بر روی یک شاسی بدون چرخ قرار دارند و حرکت نمی کنند، می باشد. جهت انجام فرآیند سمپاشی با استفاده از سمپاش زنبه ای از شیلنگ های بزرگ استفاده می شود و این دستگاه دارای موتور بنزین می باشد . این دستگاه بریا حمل سم از مخزن جداگانه استفاده می کند. بهترین سمپاش موتوری زنبه ای از مشخصاتی مانند قیمت مناسب، وزن پایین و کیفیت ساخت بالا برخوردار می باشد. 

بهترین سمپاش شارژی  دو موتوره

سمپاش شارژی یک به سمپاش بی سم نیز معروف می باشد. در این سمپاش ها از نیرو برق باتری پمپاژ سم استفاده می شود. منظور از دو موتوره بودن سمپاش این است که این دستگاه هم به صورت دستی و هم با استفاده از نیروی الکتریسیته تامین شده توسط باتری پاشش سم انجام می شود. برای انتخاب بهترین سمپاش شارژی موتوری تعیین نوع، جنس بدنه، میزان ظرفیت مخزن، جنس و نوع لانس، قابلیت تنظیم فشار، طول نازل و استفاده راحت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند.  
قیمت بهترین سمپاش شارژی موتوری با توجه به برند ان ها مانند وی استار، وینکس، هیوندا، رینو، ای اس چی، لمسین، کاماس و کمینگ کاملا متفاوت می باشد. 

نتیجه گیری

برای انتخاب بهترین مارک سمپاش موتوری لازم است که کشاورزان و باغداران به نیاز های خود و شرایط زمین زراعی و باغی خود توجه کافی داشته باشند. سمپاش موتوری از تنوع بالایی برخوردار می باشد که هر یک از آن ها ویژگی ها و مشخصات متفاوتی از نظر ظرفیت، جنس بدنه، منبع تغذیه، نوع موتور، و مواردی دیگر دارند که این سه مورد در انتخاب بهترین سسمپاش موتوری از اهمیت بالایی برخوردار می باشند. 
بهترین برند سمپاش موتوری دارای ظرفیت و قدرت مناسبی متناسب با نوع کاربری و حجم کاری دارد و قیمت و کیفیت این دستگاه نیز مناسب می باشد. علاوه بر این موضوع بهترین نوع سمپاش برای باغ سمپاشی است که به صورت یکنواخت محلول سم را در گیاهان پخش می کند. شما می توایند برای انتخاب بهترین سمپاش موتوری متناسب با نوع کاربری خود از مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار کمک بگیرید تا بهترین دستگاه را به شما معرفی کنند.