تلفن
تلفن
09123606114 
آدرس
آدرس
کرج - جاده محمدشهر
ساعات کار
ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 8 -17
جستجوی سایت
گروه خبري : اخبار
تاريخ انتشار : 1402/08/28 - 11:48
كد :90

فروشگاه آنلاین موتور برق

فروشگاه آنلاین موتور برق، شما را در خرید راحت تر و بهتر موتور برق یاری می کند شما با خرید موتور برق به صورت غیر حضوری و اینترنتی می توایند در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنید.

فروشگاه آنلاین موتور برق، در واقع مرکز فروش و فروشگاهی می باشد که به صورت آنلاین، اینترنتی و غیر حضوری محصولات خود را عرضه می کنند. امروزه به دلیل مشغله های کاری فراوان و دغدغه هایی که افراد در طول روز با آن ها رو به رو هستند فروش اینترنتی و آنلاین بسیار باب شده است و افراد با خرید آنلاین محصولات مورد نیاز خود در وقت و هزینه های خود تا حد قابل توجهی صرفه جویی می کنند  از این رو خرید آنلاین به دلیل مزیت هایی که به همراه دارد امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.  
فروشگاه آنلاین موتور برق دارای انواع مدل های موتور برق بنزینی، موتور برق دیزلی (گازوئیلی) و موتور برق گاز سوز در برند های مختلف با توان خروجی متفاوت می باشد که شما بر اساس نوع کاربری و نیاز خود می توانید بهترین موتور برق را خریداری کنید و یا به صورت آنلاین از مشاوره و راهنمایی کارشناسان فروش در خصوص انتخاب بهترین موتور برق متناسب با نوع کاربری کمک بگیرید. تنها کاری که باید انجام دهید انتخاب فروشگاه آنلاین معتبر می باشد که دستگاه های اورجینال و با کیفیت را با قیمت مناسب عرضه می کنند. 

فروشگاه آنلاین موتور برق

فروشگاه اینترنتی موتور برق

فروشگاه اینترنتی موتور برق، یک راهکار ایده آل برای افرادی می باشند که امروزه به دلیل مشغله های روز افزون قادر به خرید حضوری نمی باشند افراد از طریق فروشگاه های اینترنتی بدون حضور به فروشگاه می توانند دستگاه مورد نیاز خود را بدون صرف وقت و یا هزینه های اضافی به راحتی سفارش دهند و در کمترین زمان ممکن دستگاه مورد نظر را دریافت کنند.
 موتور برق از جمله دستگاه های پرکاربرد می باشد که امروزه به دلیل کمبود برق و قطع شدن طولانی مدت برق افراد با استفاده از این دستگاه می توانند به فعالیت روزانه خود ادامه دهند و این موضوع باعث ضرر و زیان آن ها نشود زیرا با استفاده از موتور برق مناسب برق مورد نیاز در زمان قطع شدن برق تامین می شود. البته موتور برق در مکان هایی که به برق شهری دسترسی نیست نیز یک راهکار بسیار مناسب می باشد که می تواند برق مورد نیاز برای روشن کردن دستگاه های مختلف را فراهم نماید. 
فروشگاه موتور برق دارای مدل های مختلف موتور برق می باشد شما بر اساس نوع کاربری خود می توانید بهترین موتور برق را انتخاب و خریداری نمایید. 

خرید موتور برق

با خرید موتور برق و استفاده از آن می توانید در هر مکانی با کمترین امکانات با استفاده از جریان الکتریکی تولید شده توسط دستگاه، دستگاه های برق خود را راه اندازی کنید. ژنراتور برق یا موتور مولد برق دستگاهی است که با حرکت دورانی برق تولید می کند و موتور تک بنزینی، موتور تک گازوئیلی (دیزلی) یا ژنراتور گازی وظیفه ایجاد این حرکت دورانی را دارند. 
موتور برق یا همان ژنراتور برق جریان الکتریسیته را به واسطه تبدیل سوخت فسیلی به نیروی مکانیکی از طریق موتور درون سوز ایجاد می کند. جریان الکتریسیته می توان تک فاز 220 ولت و یا سه فاز 430 ولت باشد و می توان در سه نوع موتور برق بنزینی، موتور برق گازوئیلی، موتور برق گازسوز موجود باشد. همچنین موتور برق ها از نظر سیستم راه اندازی به موتور برق دستی (هندلی)، موتور برق استارتی و موتور برق امرجنسی دسته بندی می شوند. که شما با توجه به راهنمایی ها و مشاوره ارائه شده توسط کارشناسان فروش می توانید بر اساس نوع کاربری خود بهترین دستگاه را تهیه کنید. 

قیمت موتور برق

همان طور که گفته شد موتور برق ها از نظر سوخت مصرفی به سه دست موتور برق بنزینی، موتور برق دیزلی و موتور برق گازسوز دسته بندی می شوند. از موتور برق بنزینی جهت مصارف خانگی و صنایع کوچک و همچنین مسافرت ها استفاده می شود و از موتور برق دیزلی در صنایع بزرگ تر استفاده می شود به همین دلیل به موتور برق گازوئیلی موتور برق صنعتی نیز گفته می شود. قیمت موتور برق بنزینی یا قیمت موتور برق خانگی یا قیمت موتور برق کوچک مسافرتی از انواع موتور برق گازوئیلی پایین تر می باشد. 
موتور برق دیزلی ساعات کارکرد طولانی تری نسبت به موتور برق بنزینی دارند و مدت زمان بیشتری روشن می مانند و به کار خود ادامه می دهند و همچنین تعمیر ان ها راحت تر می باشد. اما طول عمر موتور برق بنزینی بیشتر از موتور برق دیزلی می باشد. شما در سایت فروشگاه آنلاین موتور برق می توانید قیمت انواع موتور برق را در برند های مختلف، مدل های متنوع با توان خروجی متفاوت مشاهده کنید و بر اساس بودجه ای که در نظر گرفته اید خرید خود را انجام دهید. 

موتور برق مناسب برای باغ

قیمت موتور برق 3000وات

موتور برق بنزینی کوچک

سخن آخر

فروشگاه آنلاین موتور برق دارای انواع موتور برق مانند موتور برق سنسی، موتور برق لیفان، موتور برق هوندا و... می باشد که راهکار بسیار مناسب برای افرادی می باشند که فرصت خرید حضوری را ندارند از این طریق می توانند خرید خود را بدون صرف وقت و هزینه اضافی انجام دهند. بهترین فروشگاه آنلاین موتور برق انواع موتور برق را با قیمت مناسب همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش و با مشاوره رایگان تقدیم شما مشتریان عزیز می کند.