تلفن
تلفن
09123606114 
آدرس
آدرس
کرج - جاده محمدشهر
ساعات کار
ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 8 -17
جستجوی سایت
گروه خبري : اخبار
تاريخ انتشار : 1402/02/09 - 16:55
كد :76

بهترین پمپ آب بنزینی

بهترین پمپ آب بنزینی پمپ آبی می باشد که با توجه به نوع کاربری و حجم کاری انتخاب شده باشد.

بهترین پمپ آب بنزینی، پمپ آبی می باشد که متناسب با نوع کاربری شما انتخاب شده باشد بنابراین قبل از خرید بهترین پمپ آب بنزینی باید نوع کاربری خود را مشخص کنید و با توجه به آن پمپ آب مورد نظر خود را خریداری کنید. پمپ آب بنزینی در برند های مختلف با قدرت متفاوت و همچنین میزان آبدهی متغییر قابل ارائه می باشند. 
در برخی از مواقع ممکن است با کمبود آب و نیز فشار آب روبه رو شوید در این مواقع داشتن یک پمپ آب ضروری است. پمپ آب ها از نظر سوخت به پمپ آب بنزینی و پمپ آی دیزلی دسته بندی می شوند. 
پمپ آب در واقع وظیفه انتقال و پمپاژ مایعات و ذرات آب را برعهده دارد این دستگاه ها غالبا در مکان هایی که به برق دسترسی نداریم مورد استفاده قرار می گیرد. 

بهترین پمپ آب بنزینی

موتور پمپ لیفان

کاربرد پمپ آب بنزینی

پمپ آب بنزینی در استخر ها و مخازن آب مورد استفاده قرار می گیرند این پمپ ها از جمله پمپ هایی هستند که در ماموریت های آتش نشانی نیز استفاده می شوند. 

انواع پمپ آب بنزینی از نظر قطر آبدهی

 پمپ آب های بنزینی از نظر میزان قطر آبدهی موارد زیر دسته بندی می شوند.  
پمپ آب بنزینی 1 اینچ: این نوع موتور پمپ به دلیل وزن کم و قیمت ارزانی که دارد و قابلیت حمل آسان و راحت توانسته است نیاز های بسیاری از کشاورزان، باغداران و دامداران را برطرف سازد.
این نوع موتور پمپ برای مسافت و ارتفاع کم استفاده می شوند و دارای موتور دو زمانه می باشند.
پمپ آب بنزینی 1.5 اینچ: این نوع موتور پمپ بعد از موتور پمپ 1 اینچی جزء کوچکترین دستگاه های موتور پمپ محسوب می شوند که به آن ها شلنگ لوله ای 5 اتصال می شود. اگر پمپ آب را برای مصارف کوچک می خواهید و وزن موتور پمپ برای شما از اهمیت بالایی برخوردار می باشد موتور پمپ آب بنزینی 1.5 اینچ بهترین گزینه برای شما می باشد. 
پمپ آب بنزینی 2 اینچ: این نوع پمپ آب در هر ساعت حدودا 30 متر مکعب آب را انتقال می دهد و برای مصارف کوچک کشاورزی بسیار محصول مناسبی می باشد.
پمپ آب بنزینی 3 اینچ: این مدل از پمپ آب ها با میزان آبدهی سه اینچ در مکان های مختلف مانند استخر پرورش ماهی، مزارع کشاورزی، انتقال آب از چاه مورد استفاده قرار می گیرد. پمپ آب بنزینی سه اینچ دارای قدرت زیادی می باشد و برای کاربری های بزرگ انتخاب بسیار خوبی می باشد.
پمپ آب بنزینی 4 اینچ: این نوع پمپ آب بنزینی از به دلیل قدرت بسیار بالایی که دارد برای کاربری های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

پمپ آب بنزینی 

پمپ آب بنزینی معمولا موتور پمپ هایی هستند که به دلیل وزن کمی که نسبت به سایر موتور پمپ ها دارند از قابلیت حمل راحت برخوردار می باشند که در مکان های مختلف با کاربری های متنوع قابل استفاده می باشد. این نوع پمپ آب همان طور که از اسمش مشخص می باشد جهت تامین نیروی محرکه لازم از سوخت بنزین استفاده می کند. 
پمپ آب بنزینی که دارای موتور دو زمانه با موتور 43 سی سی هستند برای پمپ آب های 1 تا 1.5 اینچ استفاده می شوند. 
ولی پمپ آب بنزینی که دارای موتور چهار زمانه از 98 سی سی تا 460 سی سی هستند با 1 تا 6 اینچ مورد استفاده قرار می گیرند. 

یکی از بهترین موتور پمپ آب بنزینی 

برند لیفان یکی از دستگاه هایی می باشد که جدیدا وارد بازار شده است و توانسته است در مدت زمان اندکی که وارد بازار شده است جایگاه مناسب خود را در بین دیگر برند های موجود در بازار پیدا کند. رضایت مشتریان نسبت به خرید و تهیه این دستگاه باعث شده است شما این دستگاه را در بین بهترین موتور پمپ آب های بنزینی قرار دهید.
موتور پمپ بنزینی لیفان در اندازه ها و میزان آبدهی متفاوت طراحی و تولید می شوند که دست شما را برای انتخاب باز گذاشته است.