تلفن
تلفن
09123606114 
آدرس
آدرس
کرج - جاده محمدشهر
ساعات کار
ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 8 -17
جستجوی سایت
گروه خبري : اخبار
تاريخ انتشار : 1402/01/15 - 16:09
كد :74

سمپاش پرتابل ماک

سمپاش پرتابل ماک می تواند یکی از بهترین و ایده آل ترین انتخاب شما مشتریان عزیز باشد زیرا از کیفیت فوق العاده بالا و قیمت ارزنده برخوردار می باشد.

در این مقاله سعی داریم شما را بیشتر با سمپاش پرتابل ماک آشنا نماییم. سمپاش پرتابل ماک یکی از انواع دستگاه های سمپاش ماک محسوب می شود. سمپاش پرتابل ماک دارای موتور چهار زمانه است که نسل جدیدی از انواع موتورها می باشد. 
روغن و بنزین آن ها در مخزن های مستقل و جدا ریخته می شود که این موضوع سببب ایجاد ویژگی هایی همچون تولید صدا و آلودگی کمتر در دستگاه و همچنین طول عمر بالای آن شده است.  
سمپاش پرتابل ماک از شلنگ 10 تا 50 متری و یک عدد لانس برنجی با کیفیت به همراه شلنگ رفت و برگشت تشکیل شده است.

سمپاش پرتابل ماک

مطالب مرتبط: انواع سمپاش

برند ماک 

برند ماک با بهره گیری از تکنولوژی برتر برند هوندا شروع به طراحی و تولید تجهیزات و ابزار آلات کشاورزی کرده است. موتور چهار زمانه مدلgx35 یکی از بهترین محصولات برند ماک می باشد. سمپاش پرتابل ماک یکی از بهترین سمپاش های تولید شده توسط این برند می باشد که از کیفیت و قیمت بسیار خوبی برخوردار می باشد. 
استفاده از سمپاش پرتابل ماک به جهت سهولت در حمل و نقل و جابجایی و راحتی استفاده و کاربرد آن و نیز بهره مندی از یک موتور قدرتمند نسبت به دیگر سمپاش های تلمبه ای از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

پمپ سمپاش پرتابل ماک

پمپ سمپاش پرتابل ماک 35 بار است که می توان تا 50 متر شلنگ را در این دستگاه تعبیه نمود و عملیات سمپاشی را با سرعت و دقت بالا انجام داد. این نوع از پمپ ها قابلیت تنظیم و کنترل بار و فشار دارند و این به این معنا می باشد که شما می توانید با چرخاندن شیر فشار شکن بار خروجی دستگاه را کنترل کنید و با توجه به نیاز و کاربری خود آن را تنظیم نمایید.
البته باید این موضوع را در نظر داشته باشید که به هیچ وجه شیر فشار شکن را تا انتها نبندید تا بار اضافه سمپاش همیشه از این طریق به داخل برگشته تا مانع از آسیب و صدمه به دستگاه شوید.

ویژگی سمپاش پرتابل ماک

  • در حین کار صدا و آلودگی کمی تولید می کند.
  •  دارای طول پاشش محلول بین 6 تا 10 متر می باشد.
  • مجهز به سیستم ایزی استارت هستند.
  • دارای موتور قدرتمند چهار زمانه می باشند.
  • سمپاش پرتابل ماک از مصرف سوخت پایین و بهینه برخوردار است. 
  • دارای شاسی با کیفیت و مقاوم در برابر عوامل محیطی مختلف هستند.
  • دارای پمپ پیستونی 35 بار هستند. 
  • دارای قابلیت استفاده در باغات، فضای سبز، مرغداری، دامداری، زمین های زراعی و نصب بر روی تانکر و مخازن نیز هستند. 

سمپاش پرتابل ماک مدل MTPS 35  (MAAK GX35)

این مدل از سمپاش پرتابل ماک دارای موتور تک بنزینی 2.5 اسب بخار است که از بهترین و با کیفیت ترین انواع موتورهای موجود در بازار محسوب می شود. که در دسته موتور های چهار زمانه با قدرت 2.5 اسب بختار و حجم موتوری 35 سی سی قرار می گیرد.
حداکثر دور موتور آن 3600 دور در دقیقه می باشد و وزن سبک این نوع از موتور یکی از مهمترین ویژگی های آن است که به راحتی توسط یک نفر قابل حمل و نقل می باشد. 
حجم باک و یا مخزن این نوع از موتور 0.9 لیتر و سوخت مصرفی آن بنزین می باشد. حجم مخزن روغن حدود 100 سی سی است که هر 10 ساعت کار باید تعویض گردد.
همچنین این موتور دارای سیستم خنک کننده هوا خنک است. 
می توان گفت که سمپاش پرتابل ماک یکی از با کیفیت ترین و بهترین سمپاش های پرتابل موجود در بازار محسوب می شود که توانسته است رضایت و اطمینان مشتریان را جلب نماید و به ایده آل ترین انتخاب تبدیل گردد.