تلفن
تلفن
09123606114 
آدرس
آدرس
کرج - جاده محمدشهر
ساعات کار
ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 8 -17
جستجوی سایت

موتور پمپ لیفان

موتور پمپ لیفان در مجموعه صنعتی کشاورزی ساختمانی ماندگار با بهترین و با کیفیت ترین قطعات جانبی عرضه می شوند. 
موتور پمپ لیفان جهت آبیاری و زهکشی مورد استفاده قرار می گیرد. که امروزه دارای کاربرد فراوانی می باشد. گروه کشاورزی ساختمانی ماندگار به سرعت رشد کرده و به یک مجموعه متنوع با تمرکز ویژه بر فناوری روز دنیا با توزیع انواع ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی و ساختمانی تبدیل گردیده است.

موتور پمپ لیفان چیست

موتور پمپ یکی از تجهیزات پرکاربرد برای آبیاری زمین های کشاورزی ، مزارع و باغ ها می باشند. موتور پمپ لیفان دستگاهی می باشد که از دو بخش اصلی موتور و پمپ تشکیل شده است. موتور پمپ لیفان وظیفه پمپاژ آب را برعهده دارد. این دو بخش موتور پمپ لیفان توسط شاسی به هم متصل شده اند و به آسانی قابل حمل و جابجا می باشند.

انواع موتور پمپ لیفان از نظر سوخت مصرفی

 • موتور پمپ لیفان بنزینی 
 • پوتور پمپ لیفان دیزلی 
 • موتور پمپ لیفان گازوئیلی

موتور پمپ لیفان بنزینی 

موتور پمپ لیفان بنزینی با سوخت بنزین کار می کنند. و یکی از پرکاربردترین موتور پمپ ها می باشد. به موتور پمپ های بنزینی لیفان نباید فشار و قدرت زیادی وارد شود. قطعات جانبی مورد استفاده در این نوع پمپ بسیار با دوام و مقاوم می باشد. موتور پمپ بنزینی لیفان به صورت چهار زمانه می باشد. 

موتور پمپ لیفان بنزینی چهار زمانه

این نوع از موتورهای چهار زمانه بنزینی لیفان دارای یک منبع برای بنزین و یک منبع جدا برای روغن می باشند. و دارای توان و قدرت بالایی است و مدت زمان زیادی می توان از آن استفاده نمود.

موتور پمپ دیزلی لیفان

در بسیاری از زمین های کشاورزی برای آبیاری و زهکشی زمین جریان برق وجود ندارد. موتور پمپ دیزلی لیفان برای این منظور انتخاب مناسبی برای کشاورزان و صنعتگران می باشد. موتور پمچپ دیزلی لیفان مجهز به خنک کن می باشد.
قطعات و اجزا تشکیل دهنده این موتور پمپ همچون پمپ، موتور و سیلندر از مواد با کیفیت و مرغوب تولید شده است و دارای عمر طولانی نیز می باشد.
موتور پمپ دیزلی لیفان نیز چهار زمانه می باشد. برای کار کردن این موتور پمپ از سوخت گازوئیل استفاده می شود. و دارای منبع یا مخزن جدا می باشد و هین طور یک منبع جدا برای روغن نیز بر روی آن تعبیه شده است.

کاربرد موتور پمپ لیفان

موتور پمپ لیفان برای آبیاری مزارع و زمین های کشاورزی  مورد استفاده قرار می گیرد. و نیز یکی دیگر از کاربرد های موتورپمپ لیفان برای استخراج آب از چاه، مخازن، استخرها و... مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های موتور پمپ لیفان

 • دارای فشار و قدرت زیاد
 • دارای وزن سبک
 • تشکیل شده از قطعات با کیفیت و مرغوب 
 • دارای دریچه اطمینان
 • حمل و نقل آسان و راحت
 • دارای طول عمر طولانی
 • دارای سرعت بالا
به طور کلی موتور پمپ لیفان از موتور پمپ آب با کیفیت چینی می باشد. که طوری ساخته شده است که بتوان از آن  برای مدت زمان طولانی استفاده نمود.
برای تهیه و خرید موتور پمپ لیفان می توانید با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

نمایندگی فروش موتور پمپ لیفان

موتور پمپ لیفان LIFAN یکی از برند های کشور چین است این شرکت توانسته است با طراحی و تولید انواع موتور پمپ آب با توان های مختلف سهم چشمگیری در بازار را به خود اختصاص دهد. انواع موتور پمپ لیفان دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند و این محصول به جهت پشتیبانی صنعت چین این اطمینان خاطر را از جهت کیفیت بالای محصول می دهد. 
شما می توانید انواع موتور پمپ لیفان را از مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار که به عنوان نمایندگی معتبر و مجاز موتور پمپ لیفان مشغول به فعالیت می باشد با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت خریداری کنید.  

انواع موتور پمپ لیفان از نظر قطر دهانه خروجی

موتور پمپ لیفان در چهار سایز یک الی چهار اینچ در بازار موجود می باشد که میزان آبدهی آن ها شامل موارد زیر می شود.
 • موتور پمپ لیفان با قطر خروجی 1 اینچ 100 لیتر آب را در دقیقه جابجا می کند.
 • موتور پمپ لیفان با قطر خروجی 2 اینچ 500 لیتر آب را در دقیقه جابجا و پمپاژ می کند.
 • موتور پمپ لیفان با قطر خروجی 3 اینچ 1200 لیتر آب را در دقیقه جابجا و پمپاژ می کند.
 • موتور پمپ لیفان با قطر خروجی 4 اینچ 1600 لیتر آب را در دقیقه جابجا و پمپاژ می کند. 

مزایای استفاده از موتور پمپ لیفان

موتور لیفان به طور کلی دارای ویژگی هایی همچون موارد زیر می باشد.
 • دارای سوپاپ اطمینان داخلی
 • دسترسی ساده و راحت به بخش پروانه و توزیع کننده
 • کنترل سرعت معمولی دستگاه موتور پمپ آب
 • مونتاژ آسان و راحت توسط کوپل هایی که به زیبایی طراحی شده اند
 • تخلیه راحت بدنه در کمترین زمان ممکن با آب بندی درز های داخل محفظه پمپ دستگاه

پرکاربرد ترین موتور پمپ 

پرکاربرد ترین و بهترین موتور پمپ لیفان با استفاده از سوخت بنزین کار می کند که معمولا در ارتفاع مشخص شده بین 5 الی 6 متر نسبت به منبع آب قرار می گیرد. این دستگاه قادر است آب را تا ارتفاع بین25 الی 30 متر جابجا و پمپاژ نماید. موتور پمپ لیفان جهت نقل و انتقال حجم بالای آب و سایر مایعات به شکل درست و مطمئنی کار می کند. 
موتور پمپ لیفان در دو نوع بنزینی و دیزلی موجود می باشند و عملکرد و مکانیزم آن ها به صورتی می باشند که میزان مناسبی از سوخت را مصرف می کند تا نیروی محرکه لازم را در دستگاه ایجاد نمایند.  موتور پمپ لیفان دارای نصب و راه اندازی راحت و ساده ای می باشد.

خرید موتور پمپ لیفان

موتور پمپ لیفان از کیفیت قابل توجهی برخوردار می باشد و در بین مصرف کنندگان محبوبیت فراوانی دارد. از آنجایی که برند لیفان یکی از با کیفیت ترین برند های تولید کننده پمپ آب است به همین جهت به راحتی می توان از آن برای اهداف مختلف نظیر جلوگیری از آب گرفتگی در سیلاب، آبیاری و سایر استفاده های مختلف انتقال آب و سایر سیالات و مایعات استفاده کرد. 
مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار با داشتن پرسنلی مجرب و حرفه ای شما مشتریان گرامی را در خصوص خرید موتور پمپ لیفان متناسب با نوع کاربری مشاوره و راهنمایی فنی می کنند. 

انواع مدل موتور پمپ لیفان