تلفن
تلفن
09123606114 
آدرس
آدرس
کرج - جاده محمدشهر
ساعات کار
ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 8 -17
جستجوی سایت

موتور برق لیفان

موتور برق لیفان جهت تامین نیروی برق در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار  یکی از وارد کننده و نمایندگان رسمی فروش موتور برق لیفان و موتور برق سنسی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و ایجاد بهترین شرایط خرید موتور برق لیفان در سطح کشور می باشد.
برای دریافت لیست قیمت، مشاوره و راهنمایی خرید موتور برق لیفان می توانی با کارشناسان فروش مجوعه ماندگار تماس حاصل نمایید.

کاربرد موتور برق لیفان

امروزه به دلیل مصرف برق زیاد تعداد زیادی از افراد با قطعی برق مواجه خواهند شد. ممکن است قطعی برق برای بعضی ها قابل تحمل باشد ولی برای بعضی از صنایع تجاری و صنعتگران قطعی برق سبب ضرر و زیان می گردد. 
به همین دلیل تعدا زیادی از صنایع به دنبال راهکاری برای تامین برق مورد نیاز خود در زمان قطع شدن برق هستند. یکی از این روش های تامین برق در زمان اضطراری  استفاده از موتور برق می باشد .

انواع موتور برق لیفان 

  • موتور برق بنزینی لیفان
  • موتور برق دیزلی لیفان
  • موتور برق نفتی بنزینی لیفان
موتور برق بنزینی لیفان با سوخت بنزین کار می کند و سوخت بنزین نسبت به سایر سوخت ها قابل دسترس تر می باشد. ولی این نوع موتور برق ها دارای عمر مفید کمتر نسبت سایر موتور برق ها با سوخت های مختلف می باشند. و در فصل های زمستان استفاده از موتور برق بنزینی  مناسب نمی باشد.

 
موتور برق لیفان

نحوه عملکرد موتور برق بنزینی لیفان

ورود هوا به داخل محفظه مکش یا احتراق
تراکم هوای داخل محفظه احتراق 
ترکیب هوا و سوخت و ایجاد جرقه و در نهایت انفجار داخل محفظه احتراق
در نهایت حرکت سیلندر به سمت پایین و تخلیه دود ناشی از انفجار 

موتور برق دیزلی یا گازوئیلی لیفان

موتور برق دیزلی از پرکاربردترین موتور بر ق ها می باشد. که برای ایجاد برق از سوخت گازوئیل استفاده می کند. در موتور برق دیزلی احتراق به وسیله فشرده کردن سوخت و هوا ایجاد می شود. و به خاطر همین موتور برق دیزلی دارای پمپ گازوئیل و سوزن انژکتور می باشند.

نحوه عملکرد موتور برق دیزلی لیفان

پیستون به سمت پایین در سیلندر می رود و هوا از دریچه وارد محفظه احتراق می شود.
هنگام بالا آمدن پیستون دریچه هوا بسته می شود و هوای داخل محفظه احتراق متراکم می گردد.
مقدار ی گازوئیل در هنگامی که پیستون به طرف بالا می رود به داخل هوای گرم محفظه احتراق می پاشد و همین امر سبب می شود سوخت گازوئیل آتش گرفته و همین امر سبب می شود فشار ناشی از احتراق در محفظه پیستون را به طرف پایین بکشاند.
و در نهایت دریچه دود باز می شودو دود حاصل از احتراق خارج می گرددو پیستون به سمت پایین می رود و فرآیند تخلیه دود انجام می شود. 

ویژگی مهم موتور برق دیزلی لیفان

موتور برق دیزلی لیفان دارای ویژگی ها یی می باشند که از مهمترین ویژگی های موتور برق دیزلی لیفان می توان به موارد زیر اشاره نمود.
  • دارای دوام و استحکام بالا
  • هزینه کمتر مصرف سوخت موتور برق دیزلی
  • کاهش آلودگی هوا 
  • دارای راندمان بالا در نوتر برق دیزلی

انواع موتور برق لیفان از نظر ولتاژ خروجی

موتور برق تک فاز لیفان

موتور برق تک فاز لیفان از برق شهری که برق تک فاز می باشد استفاده می کند در برق تک فاز از دو رشته سیم استفاده می شود که یک سیم فاز 220 ولت متناوب و دیگری نول است. این دستگاه تنها می تواند با استفاده از برق تک فاز کار کند.

موتور برق سه فاز لیفان

موتور برق سه فاز لیفان دارای سه رشته سیم فاز و یک عدد نول است. که توسط مینیاتوری سه فاز به دستگاه وارد می شود. زمانی که برق مصرفی سه فاز 380 ولت است می توان از موتور برق سه فاز لیفان استفاده کرد این دستگاه بر خلاف موتور برق تک فاز لیفان امکان تغییر به تک فاز را دارد برای اینکار کافیست فقط یک رشته از فاز را با یک نول جداگانه، استفاده کنید. فقط یک نکته مهم آن هم این است که بین فاز های گرفته شده باید تقسیم بار درست و متعادل انجام شود به این صورت که از یک فاز خیلی کمتر و یا بیشتر از دو رشته فاز دیگر بار گرفته نشده باشد. 
قابل ذکر است که اگر در آینده هم به برق تک فاز و به برق سه فاز نیاز دارید بهتر است که موتور برق سه فاز لیفان را خریداری کنید.

موتور برق بنزین مدل 1800 کیفی لیفان

موتور برق کیفی لیفان که به موتور برق مسافرتی و چمدانی نیز شهرت دارد مولد برق و یا ژنراتور برق اضطراری در سایز و ابعاد کوچک می باشد که جابجایی آسان و ساده را برای شما فراهم کرده است. همان طور که مشخص می باشد این دستگاه با استفاده از سوخت بنزین انرژی الکتریکی مورد نیاز را تامین می کند.

موتور برق لیفان مدل 1500LGF

موتور برق لیفان از تنوع بالایی برخورد ار می باشد و برای کاربری های مختلف مورد استفاده افراد قرار می گیرند. موتور برق های کوچک لیفان برای روشن کردن لامپ و دستگاه های کم مصرف و موتور برق های بزرگ تر تا 1 کیلو وات برای مصارفی مانند روشن کردن یخچال، تلویزیون، موتور پمپ آب، کولر گازی و... کاربرد دارند. 

موتور برق بنزینی لیفان مدل 3500 LGF

همان گونه که مشخص است این دستگاه انرژی الکتریکی مورد نیاز را با استفاده از سوخت بنزین تولید می کند. موتور برق لیفان مدل 3500LGF با توان 3.2 کیلو وات دارای چرخ است و به جهت حمل راحت و ساده از کاربرد بسیاری برخوردار می باشد.

موتور برق بنزینی لیفان مدل E5500 LGF

موتور برق لیفان به عنوان بهترین موتور برق های چینی که در گرید A کیفی قرار دارند. برند لیفان در طراحی و تولید موتور برق در توان و قدرت خروجی متفاوت در نوع سوخت بنزینی، دیزلی و... فعالیت دارند. این مدل از موتور برق لیفان دارای سیستم استارتی است و برای حمل راحت تر در زیر شاسی آن ها چرخ تعبیه شده است.  

موتور برق بنزینی لیفان مدلLGX6500E

این مدل از موتور برق لیفان برای مصارف عادی و متوسط مورد استفاده قرار می گیرد و به جهت قابلیت حمل اسان و راحت کاربرد بسیاری در صنایع مختلف دارد. این دستگاه دارای سیستم اتوماتیک کنترل مصرف سوخت متناسب با میزان خروجی می باشد. 
موتور این دستگاه در حالت بهینه ای قرار دارد و با کمترین مصرف سوخت بیشترین میزان انرژی الکتریکی را تولید می کند. 

موتور برق بنزینی لیفان مدلLGF 10000E

این دستگاه دارای موتور چهار زمانه و ولتاژ خروجی تک فاز می باشد و با استفاده از سوخت بنزین نیروی محرکه لازم جهت تامین انرژی الکتریکی را ایجاد می کند.و به صورت مداوم در 10 ساعت می تواند به فعالیت خود ادامه دهد. 

موتور برق بنزینی لیفان مدل LGX 10500E

این دستگاه با مدل 7.5 کیلو وات یکی از مدل های موتور برق لیفان است که برای مصارف کوچک تا متوسط کاربرد دارد.

موتور برق بنزینی لیفان مدل LGX 11500E

این نوع از مدل موتور برق لیفان در نظر قدرت و توان خروجی بسیار قدرتمند می باشد و دارای موتور تک سیلندر است که کمتر از نیم لیتر بنزین در ساعت مصرف می کند. 

موتور برق بنزینی لیفان مدل LGF 15100E

این مدل از موتور برق لیفان دارای سیستم استارت است و برای حمل راحت در زیر شاسی آن چرخ تعبیه شده است. و برای کاربری های خانگی ، ویلا و باغ مورد استفاده افراد قرار می گیرند. 

موتور برق بنزینی لیفان مدل LGX 15100TE

نوع موتور این دستگاه موتور چهار زمانه سه فاز می باشد. که دارای حداقل توان و قدرت 12 کیلو وات و حداکثر توان 13 کیلووات است. و با استفاده از سوخت بنزین نیروی برق مورد نیاز را تامین می کند.

موتور برق دیزلی لیفان مدل LDG 8000E

همان گونه که از اسم این دستگاه مشخص می باشد با استفاده از سوخت گازوئیل و یا دیزل کار می کند. موتور برق 6.5 کیلو وات دیزلی لیفان یکی از پرطرفدارترین موتور برق های موجود در بازار می باشد. 
این نوع از موتور برق لیفان دارای موتور چهار زمانه است همچنین مجهز به سیستم قابلیت تنظیم ولتاژ است و به صورت اتوماتیک عمل می کند. این دستگاه دارای صدای کمی می باشد و آلودگی صوتی ایجاد نمی کند و هیچ گونه دود و آلایندگی ندارد و کاملا بهینه می باشد. 

موتور برق دیزلی لیفان مدل LDS 5500E

این مدل از دستگاه لیفان دور موتور را بر پایه توان درخواست شده تنظیم می کند بنابراین لزومی ندارد اپراتور گاز موتور را به صورت دستی افزایش و یا کاهش دهد که این امر موجب مصرف بهینه سوخت می شود. 
موتور برق دیزلی لیفان مدل LDS 5500E دارای سیستم استارتی و سوپر سایلنت است و مجهز به بدنه بسیار محکم و با دوام باشد و نیز قیمت آن بسیار مناسب و اقتصادی می باشد. 

قیمت موتور برق لیفان

قیمت موتور برق لیفان بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد و دلیل محبوبیت این دستگاه علاوه بر اینکه از کیفیت و قطعات اصل برخوردار می باشد قیمت مناسب و مطلوب آن است. 
برند لیفان در 10 سال گذشته توسط تولید خودرو هایش در کشور ما بسیار شناخته شده است. برند لیفان از سال 2014 اقدام به طراحی و ساخت ابزار آلات موتوری مانندموتور پمپ، موتور برق، موتور تک، سمپاش موتوری و ... نموده است و در سال 2016 توانسته با دریافت استاندارد های لازم مجوز صادرات محصولاتش به کشور های دیگر را کسب نماید. 
قیمت موتور برق لیفان به عوامل مختلفی مانند مدل دستگاه، قدرت و توان خروجی دستگاه، نوع سوخت دستگاه، نوع ولتاژ خروجی دستگاه، نوسانات ارز بازار به دلیل وارداتی بودن این محصول و... بستگی دارد.
در مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار انواع مختلف موتور برق لیفان بنزینی،دیزلی، گازی، نفت بنزینی، دو گانه سوز با نیرو و توان خروجی گوناگون به صورت تک فاز و سه فاز به شما خریداران گرامی ارائه می شود.