تلفن
تلفن
09123606114 
آدرس
آدرس
کرج - جاده محمدشهر
ساعات کار
ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 8 -17
جستجوی سایت

موتور برق لیفان

موتور برق لیفان جهت تامین نیروی برق در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار  یکی از وارد کننده و نمایندگان رسمی فروش موتور برق لیفان با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و ایجاد بهترین شرایط خرید موتور برق لیفان در سطح کشور می باشد.
برای دریافت لیست قیمت، مشاوره و راهنمایی خرید موتور برق لیفان می توانی با کارشناسان فروش مجوعه ماندگار تماس حاصل نمایید.

کاربرد موتور برق لیفان

امروزه به دلیل مصرف برق زیاد تعداد زیادی از افراد با قطعی برق مواجه خواهند شد. ممکن است قطعی برق برای بعضی ها قابل تحمل باشد ولی برای بعضی از صنایع تجاری و صنعتگران قطعی برق سبب ضرر و زیان می گردد. 
به همین دلیل تعدا زیادی از صنایع به دنبال راهکاری برای تامین برق مورد نیاز خود در زمان قطع شدن برق هستند. یکی از این روش های تامین برق در زمان اضطراری  استفاده از موتور برق می باشد .

انواع موتور برق لیفان 

  • موتور برق بنزینی لیفان
  • موتور برق دیزلی لیفان
  • موتور برق نفتی بنزینی لیفان
موتور برق بنزینی لیفان با سوخت بنزین کار می کند و سوخت بنزین نسبت به سایر سوخت ها قابل دسترس تر می باشد. ولی این نوع موتور برق ها دارای عمر مفید کمتر نسبت سایر موتور برق ها با سوخت های مختلف می باشند. و در فصل های زمستان استفاده از موتور برق بنزینی  مناسب نمی باشد.

 
موتور برق لیفان

نحوه عملکرد موتور برق بنزینی لیفان

ورود هوا به داخل محفظه مکش یا احتراق
تراکم هوای داخل محفظه احتراق 
ترکیب هوا و سوخت و ایجاد جرقه و در نهایت انفجار داخل محفظه احتراق
در نهایت حرکت سیلندر به سمت پایین و تخلیه دود ناشی از انفجار 

موتور برق دیزلی یا گازوئیلی لیفان

موتور برق دیزلی از پرکاربردترین موتور بر ق ها می باشد. که برای ایجاد برق از سوخت گازوئیل استفاده می کند. در موتور برق دیزلی احتراق به وسیله فشرده کردن سوخت و هوا ایجاد می شود. و به خاطر همین موتور برق دیزلی دارای پمپ گازوئیل و سوزن انژکتور می باشند.

نحوه عملکرد موتور برق دیزلی لیفان

پیستون به سمت پایین در سیلندر می رود و هوا از دریچه وارد محفظه احتراق می شود.
هنگام بالا آمدن پیستون دریچه هوا بسته می شود و هوای داخل محفظه احتراق متراکم می گردد.
مقدار ی گازوئیل در هنگامی که پیستون به طرف بالا می رود به داخل هوای گرم محفظه احتراق می پاشد و همین امر سبب می شود سوخت گازوئیل آتش گرفته و همین امر سبب می شود فشار ناشی از احتراق در محفظه پیستون را به طرف پایین بکشاند.
و در نهایت دریچه دود باز می شودو دود حاصل از احتراق خارج می گرددو پیستون به سمت پایین می رود و فرآیند تخلیه دود انجام می شود. 

ویژگی مهم موتور برق دیزلی لیفان

موتور برق دیزلی لیفان دارای ویژگی ها یی می باشند که از مهمترین ویژگی های موتور برق دیزلی لیفان می توان به موارد زیر اشاره نمود.
دارای دوام و استحکام بالا
هزینه کمتر مصرف سوخت موتور برق دیزلی
کاهش آلودگی هوا 
دارای راندمان بالا در نوتر برق دیزلی