تلفن
تلفن
09123606114 
آدرس
آدرس
کرج - جاده محمدشهر
ساعات کار
ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 8 -17
جستجوی سایت

قیمت موتور برق برای پمپ آب

قیمت موتور برق برای پمپ آب در مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار با توجه به برند و نوع موتور برق مشخص می شود. مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار یکی از بزرگترین وارد کننده ادوات کشاورزی، باغداری، تاسیساتی و ساختمانی مخصوصا موتور برق لیفان به صورت مستقیم می باشد که در کرج فعالیت می کند و محصولات خود را به صورت خرده و عمده با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه می کند. شما خریداران عزیز موتور برق برای پمپ آب می توانید با شماره تماس های مندرج در سایت تماس بگیرید تا از قیمت آن مطلع شوید. 
قیمت موتور برق برای پمپ آب
بیشتر بدانید : موتور برق

موتور برق برای پمپ آب

موتور برق در واقع دستگاهی می باشد که می تواند انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل کند. این دستگاه از دو قسمت مهم به نام موتور و دینام تشکیل شده است و می تواند برق اضطراری مورد نیاز برای پمپ آب را در زمان های مورد نیاز تامین کند. از این جهت موتور برق برای پمپ آب بسیار ضروری می باشد. 

کاربرد موتور برق برای پمپ آب

استفاده از موتور برق برای پمپ آب در باغات و ویلا ها و همچنین گلخانه ها باعث شده است تا در زمان قطع شدن برق پمپ آب دچار مشکل نشود و به کار خود ادامه دهد. از این رو استفاده از موتور برق برای پمپ آب از کاربرد های مهم موتور برق به شمار می آید. از موتور برق می توان برای برق رسانی به پمپ های گوناگون مانند پمپ آب کفکش، الکتروموتور ها، سیستم های برقی کوچک همچون ابزار و سایر تجهیزات روشنایی و... استفاده نمود. موتور برق برای پمپ آب از تنوع بالایی برخوردار می باشد که از این جهت برای موتور پمپ آب از موتور برق مناسب خود دستگاه استفاده می شود. 

خرید موتور برق برای پمپ آب

در زمان خرید موتور برق برای پمپ آب باید به چند نکته توجه کنید تا موتور برق مناسب با کارکرد مورد نیاز خود خریداری کنید. یکی از عوامل مهمی که در هنگام خرید باید به آن دقت کنید نوع سوخت موتور برق می باشد. امروزه انواع موتور برق با سه نوع سوخت مصرفی مانند موتور برق گاز سوز، موتور برق بنزینی و موتور برق دیزلی در بازار موجود می باشند که قبل از خرید موتور برق باید با مشخصات و ویژگی های هر کدام از این موتور برق ها آشنا باشید تا موتور برق مناسب خود را تهیه کنید. 
همچنین در جهت خرید موتور برق مناسب برای پمپ آب نکته دیگری که باید به آن توجه کنید ظرفیت های موتور برق می باشد. به طور مثال در بیشتر مناطق به موتور برق دیزلی نیاز می باشد. زیرا اکثر موتور برق ها به توان بیشتر از 10 کیلو وات برق نیاز دارند. و در صورتی که توان مورد نیاز برای پمپ آب کمتر از 10 کیلو وات تک فاز باشد موتور برق بنزینی بهترین انتخاب برای شما می باشد. 

عوامل تاثیر گذار در قیمت موتور برق برای پمپ آب

از عوامل موثر در تعیین قیمت موتور برق برای پمپ آب می توان به مواردی همچون توان و حجم موتور برق متناسب با موتور پمپ، برند و نوع مارک یا به عبارت دیگر شرکت سازنده موتور برق، نوع سوخت موتور برق، نوع ولتاژ موتور برق و... اشاره کرد. 
مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار عرضه کننده انواع موتور برق برای پمپ آب می باشد که شما خریداران محترم پیش از خرید این محصول کاربردی می توانید با شماره تماس های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما در زمینه انتخاب بهترین نوع موتور برق شما را راهنمایی نمایند. 

راهنمای خرید موتور برق برای پمپ آب

موتور برق ها برای شروع به کار کردن و یا به اصطلاح دیگر استارت زدن به قدرت و توان بیشتری برای غلبه بر حالت ایستایی نیاز دارند.  به طور مثال تصور کنید که چون توان مصرفی موتور پمپ شما 1 اسب بخار است نیاز به موتور برق 1000 وات دارید. اگر چه 1 کیلو وات نیروی لازم برای کارکردن موتور پمپ می باشد به خاطر توان استارت باید موتور برق با توان بالاتری خریداری شود. معمولا برای انتخاب موتور برق بایستی توان مصرفی موتور پمپ آب را حداقل در عدد 1.7 ضرب کنید و برخی مواقع باید تا 2 الی 3 برابر در نظر گرفته شود تا دستگاه کارآیی لازم را داشته باشد. 

لیست قیمت موتور برق برای پمپ آب

استفاده از موتور برق برای پمپ آب در بسیاری از شهرها و روستاها و همچنین در مزارع کشاورزی و باغداری که آب قطع می شود و یا با کمبود آب مواجه هستند تا از موتور پمپ آب برای بالابردن آب از چاه الزامی می باشد. در صورتی که دسترسی به برق نداشته باشید نیاز خواهد بود که از یک منبع مولد برق یا همان موتور برق برای پمپ آب استفاده نمایید. لیست قیمت موتور برق مناسب پمپ آب برای شما خریداران محترم توسط مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار تهیه شده است که شما با استفاده از آن خرید بهتر و مناسب تری داشته باشید. جهت دریافت لیست قیمت موتور برق مناسب برای موتور پمپ آب می توانید از طریق شماره تلفن های مندرج در سایت با همکاران ما در ارتباط باشید و همچنین از راهنمایی ها و مشاوره های ان ها در خصوص انتخاب بهترین موتور برق برای پمپ آب بهره مند شوید. 

قیمت انواع موتور برق برای پمپ آب

انواع موتور برق از نظر برند، توان و قدرت خروجی، امکانات و تجهیزات ، برای موتور پمپ آب در بازار موجود می باشد که قیمت آن ها با هم کاملا متفاوت می باشد. موتور برق ها با توجه به برند و توان و قدرت و همچنین کیفیت ساختی که دارند قیمت گذاری می شوند بنابراین برای اطلاع دقیق از قیمت موتور برق برای پمپ آب باید برند دستگاه و توان مورد نیاز برای روشن شدن موتور پمپ را مشخص نمایید تا همکاران ما قیمت انواع موتور برق مناسب برای موتور پمپ را به شما اعلام نمایند. 

قیمت فروش موتور برق برای پمپ آب

قیمت فروش موتور برق مناسب برای پمپ آب را می توانید از همکاران ما در مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار بخواهید. موتور برق در انواع برند های مختلف و توان های متفاوت توسط کمپانی های مختلف تولید می شود که قیمت آن ها با هم متفاوت می باشد بنابراین ما نمی توانیم یک قیمت واحد و ثابت را اعلام نماییم.