تلفن
تلفن
09123606114 
آدرس
آدرس
کرج - جاده محمدشهر
ساعات کار
ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 8 -17
جستجوی سایت

موتور برق  

نمایندگی انواع موتور برق ماک ، روبین ، لیفان، ایزی پاور و... مجموعه ماندگار نمایندگی فروش ادوات کشاورزی است که در حال عرضه بهترین و با قدرت ترین موتور برق ها به مشتریان عزیز می باشد. این مجموعه محصولات متنوع کشاورزی و ساختمانی را علاوه بر قیمت مناسب، با خدمات پس از فروش ویژه ای نیز عرضه می کند.
اگر شما قصد خرید از این گروه را دارید می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت و نحوه خرید با شماره تلفن های ما تماس حاصل نمایید.

نمایندگی موتور برق

موتور برق دستگاهی است که انرژی مکانیکی حاصل از سوخت گاز، بنزین و یا گازوئیل را به انرژی الکتریسیته تبدیل می کند و از این طریق برق مورد نیاز را تامین می کند.
 • موتور برق گازوئیلی(دیزلی)
موتور برق دیزلی با استفاده از سوخت گازوئیل کار می کند. موتور برق گازوئیلی نیز مانند موتور برق بنزینی فروش زیادی دارد. و این امر به دلیل سوخت ارزانی است که مورد استفاده قرار می گیرد اما باید به این موضوع توجه داشته بلاشید که گازوئیل مانند سوخت بنزین خیلی قابل دسترس نمی باشد. موتور برق های گازوئیلی از نوع موتور های احتراق داخلی می باشند که در دو نوع تک سیلندر و دو سیلندر موجود هستند. این نوع از موتور برق دارای بدنه بسیار مقاوم و با دوام می باشد. زیرا در ساخت بدنه آن ها از آلیاژ چدن استفاده شده است. موتور برق گازوئیلی از مصرف سوخت بهینه و تولید آلایندگی کمتر برخوردار می باشد. و همچنین این دستگاه دارای بازدهی و راندمان کاری بالایی می باشد.
 • موتور برق گاز سوز
این نوع موتور برق به دلیل گاز سوز بودن نسبت به انواع بنزینی و گازوئیلی و آلودگی کمتری دارد  و کم مصرف می باشد به همین دلیل از قیمت پایین تری نیز برخوردار است.
 • موتور برق بنزینی
از پرکاربردترین موتور برق ها می توان به موتور برق بنزینی اشاره نمود. از موتور برق های بنزینی در مناطقی که دسترسی به گاز وجود ندارد استفاده می شود. این موتور برق ها به دلیل آن که سوخت مصرفیشان بنزین است باعث تولید گاز های اکسید کربن و دی اکسید کربن می شوند. بنابراین نباید از آنها در محیط های بسته استفاده کنیم زیرا ممکن است موجب خفگی شود.
از اجزای تشکیل دهنده موتور برق ها می توان به موارد زیر اشاره نمود که در ادامه به کارکرد هر کدام می پردازیم.
 • موتور: ایجاد انرژی مکانیکی برای دستگاه موتور برق
 • باک: انتقال سوخت مورد نیاز دستگاه جهت روشن شدن
 • تنظیم کننده ولتاژ: تنظیم ولتاژ خروجی برق از موتور برق و تبدیل  AC  به DC  و برعکس 
 • ورودی روغن : جهت جلوگیری از سائیدگی براثر استفاده مداوم از آن
 • خنک کننده: کاهش دمای قطعات موتور زمان شروع به کار موتور
 • روغن رسانی: بالا بردن طول عمر قطعات موتور برق
 • تولید کننده برق: تولید برق متوالی همانند برق شهری 
 • تنظیم کننده ولتاژ: جهت تثبیت کردن نوسانات موتور برق
نمایندگی موتور برق  

خرید موتور برق

هنگام خرید موتور برق باید به عوامل زیر دقت کنید:
 • سیم پیچی
 • قدرت بدنه
 • شاسی های موتور برق
 • مقدار سوخت مصرفی
 • نوع سوخت
 • توان مصرفی
 • ضریب ایمنی
 • خدمات پس از فروش

کاربرد موتور برق

موتور برق هایی که در کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند قدرت عضلانی انسان و حیوان را از کارهایی مانند حمل دانه یا پمپاژ آب حذف کرده است.
موتور برق های کوچک را می توان در ساعت های الکتریکی نیز یافت.
استفاده خانگی از موتور های برق کارهای سنگین خانه را کاهش داده و استاندارد های بالاتر از راحتی و آسایش و امنیت را فراهم کرده است.
از موتور برق ها می توان در برنامه های کار بردی از جمله فن های صنعتی، بلورس و پمپ ها، ابزار های ماشین، لوازم خانگی، ابزار قدرت و درایو دیسک از منابع مستقیم مثل DC مانند باتری ها، وسیله نقلیه موتوری، یا یکسو کننده ها یا منابع متناوب مانند شبکه برق، مبدل ها یا ژنراتور ها استفاده نمود.
موتور برق  

انواع موتور برق از نظر سیستم راه اندازی

 • موتور برق هندلی ( دستی)
سیستم راه انداز هندلی بیشتر در موتور برق های بنزینی مورد استفاده قرار می گیرد. و همان گونه که از اسمش مشخص می باشد برای روشن کدن دستگاه نیاز به نیرو و توان انسانی می باشد. نحوه عملکرد این سیستم به این صورت می باشد که با استفاده از طنابی که در موتور برق تعبیه شده است با استفاده از نیروی دست کشیده می شود و این امر موجب چرخش موتور می شود با این عمل سوخت به داخل ژنراتور می رسد و منجر به جرقه و تولید جریان الکتریسیته می شود.
 • موتور برق استارتی
سیستم استارتی یک مکانیزم راه اندازی الکتریکی می باشد که در موتور برق های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. بعد از چرخاندن سوئیچ انرژی ذخیره شده در باتری موجب روشن شدن موتور برق می گردد. سیستم خاموش و روشن کردن آن ها با یک دکمه استارت انجام می شود. این نوع موتور برق معمولا دارای توان 2 کیلو وات به بالا هستند. در کلیه موتور برق سیستم هندلی تعبیه شده است و در برخی از آن ها تلفیقی از مکانیزم راه اندازی استارتی و هندلی وجود دارد.
 • موتور برق با تابلو امرجنسی
اینئ نوع از سیستم راه اندازی موتور برق مشابه دیزل ژنراتور با تابلو امر جنسی کار م یکنند. تابلو ATS بعد از قطع شدن برق موتور برق را به صورت اتومات وارد مدار می کند و بعد از وصل شدن برق به صورت خودکار موتور برق را قطع و از مدار خارج می کند. این سیستم راه اندازی در ساختمان ها و مکان هایی که نیاز به وصل شدن برق اضطراری دارند استفاده می شوند مانند مراکز درمانی، درمانگاه ها، بیمارستان ها، سالن های ورزشی، مطب دندانپزشکی ، فروشگاه ها و....

قیمت موتور برق 

قیمت موتور برق را علاوه بر اینکه کیفیت و قابلیت ساخت آن تعیین می کند عرضه و تقاضا نیز تعیین کننده قیمت آن می باشد. برای اینکه بتوانید موتور برق را با قیمت مناسب خریداری کنید باید ابتدا نیاز های خود را در نظر بگیرید و خریدی درست و هوشمندانه داشته باشید. مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار انواع مختلف موتور برق های با کیفیت موجود در بازار را در اختیار دارد تا براساس نوع کاربری و بوجه درنظر گرفته شده بتوانید بهترین موتور برق را از این مجموعه تهیه کنید. قیمت موتور برق بنزینی، قیمت موتور برق 3000 وات، قیمت موتور برق کوچک مسافرتی، قیمت موتور برق گازوئیلی، قیمت موتور برق 10 کیلو وات و... را در برند های مختلف لیفان، ایزی پاور و... می توانید از همکاران ما در مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار از طریق شماره تلفن های موجود در سایت درخواست نمایید. 

موتور برق اینورتر 

موتور برق اینورتر جزء فناوری ها و تکنولوژی های جدید و نوین می باشد. این نوع از موتور برق ها برق بدون نوسان و کاملا ثابت را ارائه می دهند. به همین دلیل از صدای کمی برخوردار هستند. از ویژگی های خاص و منحصر به فرد این نوع از موتور برق های می توان به قابل حمل بودن، مصرف سوخت پایین، تولید آلایندگی کم، بی صدا بودن و ولتاژ برق ثابت را می توان نمام برد. فناوری اینورتر جریان نوسان دار AC را به جریان ثابت و بدون نویز DC تبدیل می کند که این امر برای دستگاه های برقی حساس به نوسان برق بسیار مناسب و مفید می باشد. موتور برق اینورتر در اندازه های مختلف بزرگ و متوسط برای کابری های مختلف توسط کمپانی های مختلف طراحی و تولید شده اند.  

موتور برق ارزان

موتور برق های ارزان از جمله موتور برق های مسافرتی و خانگی با توان خروجی کم می باشند که دارای توان خروجی 1 الی 3.5 کیلو وات دارند. مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار به عنوان نمایندگی فروش ادوات کشاورزی در کرج دارای تنوع بالای موتور برق در برند های مختلف با توان خروجی متفاوت می باشد که شما می توانید دستگاه موتور برق مورد نیاز خود را با کیفیت عالی و قیمت ارزنده از این مجموعه خریداری نمایید. 
مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار وارد کننده و عرضه کننده برند های مطرح و شناخته شده ادوات و تجهیزات کشاورزی و تاسیساتی می باشد. که کلیه محصولات خود را همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز ارائه می دهند. 

موتور برق بی صدا

انواع موتور برق بی صدا و یا سایلنت که توسط کمپانی های مختلف طراحی و تولید می شوند جزء موتور برق های کانوپی دار هستند. شاسی این نوع از موتور برق ها مجهز به کانوپی یا محفظه صداگیر هستند که صدای تولید شده توسط موتور برق ها را تا حد امکان کاهش می دهد این دسگاه با توان خروجی متفاوتی موجود می باشد که ابعاد بزرگ تر موتور برق بی صدا و یا موتور برق کانوپی دار قابل استفاده در محیط های صنعتی و اداری هستند. این دستگاه ها دارای صدا می باشند اما به دلیل محفظه کانوپی که بر روی آن ها تعبیه می شود این امر منجر به کاهش سر و صدای موتور برق در حین کار می شود. 
موتور برق  

موتور برق بنزینی کوچک

موتور برق های بنزینی از جمله انواع موتور برق های موجود در بازار هستند که با استفاده از سوخت مصرفی بنزین انرژی مکانیکی را طی فرآیندی به انرژی الکتریکی وی ا جریان برق تبدیل می کنند این نوع از موتور برق های در اندازه های مختلف با توان خروجی متفاوت توسط کمپانی های مختلف با ویژگی ها و امکانات خاص و منحصر به فرد طراحی و تولید می شوند که یکی از انواع موتور برق های بنزین موتور برق کوچک بنزینی می باشد که معمولا برای مسافرت ها و مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرند و از توان و قدرت خروجی کمی برخوردار هستند. اگر برای مسافرت ها و کمپینگ های خود به دنبال موتور برق مناسب و قابل حمل هستید ما به شما موتور برق بنزینی کوچک را معرفی می کنیم این موتور برق ها معمولا بی صدا می باشند و یا از صدای بسیار کمی برخوردار می باشند.