تلفن
تلفن
09123606114 
آدرس
آدرس
کرج - جاده محمدشهر
ساعات کار
ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 8 -17
جستجوی سایت

تیلر کولتیواتور دیزلی

تیلر کولتیواتور دیزلی همان گونه که مشخص می باشد با استفاده از سوخت دیزل (گازوئیل) کار می کند در واقع نوعی دستگاه دیزلی می باشد. کولتیواتور دیزلی دارای زاویه چرخش ۳۶۰ درجه است که امکان مانور راحت در زمین را فراهم می کند. این دستگاه برای زمین های با مساحت بالا،باغ های بزرگ و مزارع کاشت صیفی جات مناسب است. شما می توانید این دستگاه را به صورت هندلی یا آستارایی از مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار با قیمت مناسب و کیفیت عالی تهیه کنید جهت خرید این دستگاه می توانید با شماره تلفن های ثبت شده در سایت تماس بگیرید تا شما را در خرید بهترین کولتیواتور دیزلی مطابق با نوع کاربری راهنمایی نمایند. 
تیلر کولتیواتور دیزلی

بهترین تیلر کشاورزی

تیلر کولتیواتور دیزلی به دلیل قدرت و توان بالا و مصرف سوخت کم مورد استقبال بالایی در بازار ادوات و تجهیزات کشاورزی برخوردار می باشد . علاوه بر این موضوع هزینه تعمیر و نگه داری این دستگاه پایین تر از سایر دستگاه های تیلر کولتیواتور می باشد. تیلر کولتیواتور دیزلی در زمین های کشاورزی بزرگ کاربرد دارد . بهترین تیلر کشاورزی برای زمین های زراعی وسیع تیلر کولتیواتور دیزلی می باشد.

مشخصات تیلر کولتیواتور دیزلی

از مشخصات تیلر کولتیواتور دیزلی می توان به موارد زیر اشاره کرد.
  • دارای توان و قدرت بالا
  • مقاومت و استحکام بالا 
  • جنس بدنه مستحکم و مقاوم
  • دارای طول عمر طولانی
  • مناسب برای زمین های کشاورزی با مساحت بالا
  • قیمت مناسب و مقرون به صرفه

کاربرد تیلر کولتیواتور دیزلی 

تیلر کولتیواتور دیزلی یکی از محبوبترین تجهیزات کشاورزی می باشد . این دستگاه برای نرم کردن سطح سخت خاک استفاده می شود تا بستری مناسب را برای کاشت محصولات کشاورزی ایجاد نماید. یکی از ویژگی های مهم این دستگاه راحتی و سهولت استفاده آن می باشد. این دستگاه در واقع یک دستگاه خاک ورزی می باشد که بر روی شاسی چرخ دار نصب می شوند.
فرآیند خاک ورزی از مهم ترین عملیات قبل از کاشت محصولات کشاورزی محسوب می شوند. در واقع می توان گفت که خاک ورزی فرآیند مکانیکی برای آماده سازی زمین زراعی برای کاشت گیاهان زراعی و باغی است. تیلر کولتیواتور دیزلی جهت خاک ورزی اولیه کاربرد دارد و این یعنی این دستگاه با شکستن سطح خاک ، بستری نرم برای رشد و پرورش گیاهان مهیا می کند.

قیمت کولتیواتور دیزلی

قیمت کولتیواتور دیزلی بر اساس فاکتور های مهمی مانند برند دستگاه، توان و قدرت دستگاه، نوع کاربری دستگاه،امکانات دستگاه و... کاملا متفاوت می باشد. تیلر کولتیواتور دیزلی در توان بین ۴ الی ۱۶اسب بخار موجود می باشد. هر چه توان و قدرت دستگاه بیشتر باشد به طبع قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. به طور مثال قیمت تیلر ۷ اسب گازوئیلی کمتر از قیمت تیلر کولتیواتور ۱۲اسب می باشد. در نتیجه برای تعیین قیمت ابتدا باید توان و قدرت موتور را متناسب با حجم کاری خود مشخص کنید. مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار به عنوان وارد کننده بهترین دستگاه های تیلر کولتیواتور  عرضه کننده بهترین دستگاه کولتیواتور دیزلی قیمت مناسب می باشد.

 خرید تیلر کولتیواتور دیزلی

در زمان  خرید تیلر کولیتواتور دیزلی باید به یک سری از عوامل توجه داشته باشید تا دستگاه مورد نظر را متناسب با حجم کاری خود انتخاب و خریداری نمایید و این دستگاه با توان های متفاوت بین 4 الی 16 اسب بخار در بازار موجود می باشد که هر میزان توان دستگاه افزایش پیدا کند قدرت و نیرو دستگاه نیز به همان اندازه بیشتر خواهد بود. ابعاد و اندازه دستگاه با توجه به توان خروجی دستگاه نیز افزایش می یابد در نتیجه مانور دستگاه کمی دشوارتر خواهد بود در زمان خرید دستگاه باید به نوع کاربری خود توجه کنید تا فروشندگان این دستگاه بهترین دستگاه را به شما معرفی نمایند. مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار انواع بهترین دستگاه های تیلر کولتیواتور دیزلی را دارا می باشد.