تلفن
تلفن
09123606114 
آدرس
آدرس
کرج - جاده محمدشهر
ساعات کار
ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 8 -17
جستجوی سایت

خرید موتور برق دیزلی

خرید موتور برق دیزلی با برندهای مشهور و شناخته شده از مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار برای شما مشتریان عزیز امکان پذیر می باشد. بهترین مدل های موتور برق دیزلی اعم از موتور برق لیفان برای ویلا ها و باغ ها به همراه لیست قیمت آن ها توسط مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار برای شما فراهم شده است. 
یکی از رایج ترین تجهیزات برق اضطراری در ساختمان ها و مکان های مختلف موتور برق یا ژنراتور است که در هنگام قطعی برق شهری و یا در دسترس نبودن برق شهری مورد استفاده قرار می گیرد و برق مورد نیاز را با استفاده از سوخت گاز، بنزین و گازوئیل(دیزل) تامین می کند. موتور برق های دیزلی دارای توان های متفاوتی هستند و از نظر نوع شاسی به دو دسته کانوپی دار و بدون کانوپی دسته بندی می شوند. 
برای خرید موتور برق دیزلی می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید و از راهنمایی و مشاوره پیش از خرید این محصول بهره مند شوید و سپس اقدام به خرید این محصول کنید. 
خرید موتور برق دیزلی
مطالب مرتبط: موتور برق 

موتور برق دیزلی (گازوئیلی)

موتور برق دیزلی یکی از با دوام ترین انواع موتوربرق است و به دلیل تحمل فشار زیاد دیرتر دچار خرابی می شود و استهلاک کمتری دارند. از این رو ماندگاری و طول عمر طولانی تری نسبت به دیگر موتور برق ها دارند. 
موتور برق دیزلی دارای سرو صدای زیادی با توان و قدرت بالا هستند و از مصرف سوخت کمتری برخوردار هستند. و این به این معنی می باشد که با استفاده از موتور برق دیزلی با مصرف گازوئیل کمتر نسبت به سایر موتور برق ها، برقی با توان یکسان تولید می کند. 
به طور مثال موتور برق دیزلی 4 کیلو وات با مصرف یک سوم سوخت گازوئیل، 4 کیلو وات برق تولید می کند ولی این موضوع در مورد دیگر موتور برق ها صدق نمی کند و با مصرف سوخت بیشتر برق مورد نیاز را تولید می کنند. 

ویژگی موتور برق دیزلی

  • دارای ایمنی بیشتر نسبت به دیگر موتور برق ها
  • مصرف سوخت کمتر نسبت به سایر موتور برق ها
  • دارای استهلاک کمتر
  • دارای دوام و ماندگاری بالا

موتور برق دیزلی اینورتر

موتور برق اینورتر یا موتور برق سایلنت یا بی صدا  با داشتن کاوری به شکل کیف سر و صدای کمتری را در حین کار تولید می کنند. به محفظه کیفی که موتور برق داخل آن قرار می گیرد کانوپ گفته می شود. در حقیقت قرار دادن موتور برق در کانوپ فلزی و یا چوبی منجر به کاهش صدای موتور برق می شود. قیمت موتور برق دیزلی اینورتر با توجه به تکنولوژی اینورتر کمی بیشتر می باشد اما در عوض برای مکان هایی که به صدای موتور برق حساس هستند این نوع موتور برق مناسب ترین می باشد. 

قیمت خرید موتور برق دیزلی

مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار نمایندگی رسمی فروش انواع موتور برق دیزلی با توان مختلف و برند های گوناگون در کرج می باشد. قیمت موتور برق دیزلی نسبت به سایر موتور برق ها کمی بیشتر می باشد زیرا این نوع موتور برق از ایمنی و کیفیت بالاتری برخوردار هستند ولی به دلیل مصرف سوخت کمتر نسبت به دیگر موتور برق ها قیمت خرید آن با قیمت خرید موتور برق بنزینی برابر خواهد شد.

قیمت موتور برق دیزلی

فروش انواع موتور برق دیزلی تک فاز، سه فاز، صنعتی، فروشگاهیف خانگی ، بی صدا و... توسط مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار برای شما مشتریان عزیز فراهم می باشد. یکی از انواع موتور برق های پرکاربرد و پرفروش موتور برق دیزلی یا همان موتور برق گازوئیلی است. قیمت این دستگاه با توجه به برند دستگاه، توان و قدرت خروجی دستگاه ، امکانات و مشخصات دستگاه و... متفاوت می باشد از این رو نمی توان یک قیمت واحد را به شما خرداران محترم اعلام نمود. این دستگاه با توجه به توان خروجی متفاوتی که دارد برای کار های مختلف با حجم کاری گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین با توجه به نوع کاربری دستگاه قیمت این دستگاه متفاوت می باشد. جهت استعلام قیمت موتور برق گازوئیلی می توانید با همکاران فروش ما در مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار از طریق شماره تماس های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. 

لیست قیمت موتور برق دیزلی سه فاز

خرید موتور برق دیزلی سه فاز از مزیت های فراوانی همچون دوام و استحکام بالای موتور برق دیزلی سه فاز، مصرف سوخت پایین موتور برق دیزلی سه فاز، تولید آلایندگی کمتر موتور برق دیزلی سه فاز، حساسیت درجه اشتعال سوخت گازوئیل کمتر دستگاه، بالا بودن راندمان و بازدهی کاری موتور برق دیزلی سه فاز و... برخوردار می باشد. مجموعه کشاورزی ساختمانی ماندگار برای خرید راحت تر مشتریان خود لیست قیمت موتور برق دیزلی سه فاز را فراهم نموده است تا با استفاده از لیست قیمت این دستگاه بتوانید خریدی متناسب با بودجه مالی در نظر گرفته شده داشته باشید.  

قیمت موتور برق گازوئیلی بزرگ

انواع موتور برق گازوئیلی بزرگ با توجه به مدل دستگاه، برند دستگاه، توان خروجی دستگاه و چند فاز بودن دستگاه بیرا مصارف مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از موتور برق گازوئیلی بزرگ در پروژه های کارگاهی صنعتی برای تامین برق  مورد نیاز، دیتا سنتر ها، سیستم ها و سرور های ارتباطی که قلب صنعت مدرن هستند و در صورت نبودن برق موجب متوقف شدن یک کسب و کار می شود و دیگر کاربری های مهم که نیاز به برق اضطراری دارند و در زمان قطع جریان برق با استفاده از موتور برق گازوئیلی بزرگ باید برق مورد نیاز تامین می گردد. این نوع از موتور برق دیزلی با توجه به ابعاد و اندازه بزرگ تری که دارد از قیمت بیشتری برخوردار می باشد و بیشتر برای کار های صنعتی جهت تامین برق مورد نیاز دستگاه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد . 

قیمت موتور برق دیزلی 10 کیلو وات

قیمت موتور برق دیزلی 10 کیلو وات نسبت به موتور برق دیزلی 7 کیلو وات بیشتر می باشد زیرا این دستگاه از توان و قدرت خروجی بالاتری برخوردار می باشد.  بنابراین یکی از عوامل مهمی که در تعیین قیمت دستگاه موتور برق دیزلی تاثیر گذار می باشد توان و قدرت خروجی دستگاه می باشد و هر میزان توان و قدرت دستگاه بالاتر باشد قیمت دستگاه نیز به همان نسبت افزایش پیدا می کند.  با توجه به برند دستگاه موتور برق دیزلی 10 کیلو وات نیز قیمت دستگاه متفاوت می باشد.