تلفن
تلفن
09123606114 
آدرس
آدرس
کرج - جاده محمدشهر
ساعات کار
ساعات کار
شنبه تا چهارشنبه 8 -17
جستجوی سایت

ماشین آلات ساختمانی

ماشین آلات ساختمانی از مهم ترین و کاربردی ترین ابزارها در پروژه های ساختمانی هستند. در طول زمان ما تحولات عظیمی را در صنعت ساخت و ساز مشاهده نموده ایم. استفاده درست و موثر از این ابزارها سبب بهینه سازی در زمان و هزینه های  پروژه های ساختمانی شده است. استفاده و انتخاب مناسب ماشین آلات ساختمانی باعث بهبود سرعت، کیفیت، ایمنی، صرفه جویی اقتصادی و اتمام به موقع پروژه ها می شود. شما می توانید برای اطلاع از قیمت فروش ماشین آلات کشاورزی به مجموعه ماندگار مراجعه کرده و بهتری خدمات را دریافت نمایید. برای اطلاع از قیمت ها به شماره های موجود در صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

 
ماشین آلات ساختمانی

دسته بندی ماشین آلات ساختمانی

 • ماشین آلات سنگین مانند: لودر، بولدوزر، گریدر، بیل مکانیکی و...؛
 • ماشین آلات نیمه سنگین مانند: کمپرسی، آب پاش، پمپ بتن فنیشر...؛
 • ماشین آلات سبک مانند: اندرور و...؛
 • ماشین آلات ساختمانی مانند: ویبراتور، ماسه شور و ...  .

کاربرد ماشین آلات ساختمانی

ماشین آلات ساختمانی برای پروژه های بزرگ و کوچک ساختمانی ساخته و طراحی شده اند. سرعت بالا در کارو اتمام به موقع کار از مهمترین عوامل استفاده از ماشین آلات ساختمانی می باشد. از نمونه ماشین آلات ساختمانی که در تسریع ساخت و پیش برد پروژه به سازندگان یاری می رسانند، ماشین آلاتی مانند بیل مکانیکی، بکهو، بیل کششی یا درگلاین، تاورکرین، بولدوزر، غلتک، گریدر، اسکریپر، لودر، خندق کن، تله هندلر، ماشین حفر تونل، ماشین شمع کوبی، دستگاه برش درخت، ماشین پخش آسفالت، دامپ تراک، کامیون حمل بتن، پمپ انتقال بتن می باشند.

انواع ماشین آلات ساختمانی

 • غلتک : ماشین آلات ساختمانی مثل غلتک در راه سازی برای فشرده سازی سطح نهایی و مواد خاکی استفاده می شوند.
 • گریدر: گریدر یکی دیگر از انواع ماشین آلات ساختمانی می باشد. که برای تسطیح یا اتمام کارهای خاکی است. این ماشین برای ساخت جاده های خاکی، اصلاح شیب و مخلوط کردن شن و ماسه به کار می رود.  
 • اسکریپر: اسکریپر از ماشین آلات ساختمانی است که برای تراشیدن زمین، کشیدن مواد از فاصله لازم، تخلیه و پخش مواد و بارگیری مجدد آن مورد استفاده فرار می گیرد.
 • لودر: از دیگر انواع ماشین آلات ساختمانی لودر است، که برای حمل مواد در واحدهای حمل در محل ساخت مورد استفاده قرار می گیرد.
 • خندق کن : خندق کن ها از جمله ماشین آلات ساختمانی هستند که برای حفر تراشه در خاک مفید هستند.
 • تله هندلر : از جمله کاربردهای تله هندلر این است که یک بوم تلسکوپی دارد که می توان به وسیله آن به جلو، بالا و پایین کشیده شود.
 • ماشین حفر تونل : ماشین حفر تونل از جمله ماشین آلات ساختمانی است که در خاک بای بتن ریزی شمع مورد استفاده قرار می گیرد.
 • ماشین شمع کوبی : ماشین شمع کوبی یکی دیگر از ماشین آلات ساختمانی است که روند رانش شمع شامل بلند کردن، نگه داشتن آن در موقعیت مناسب و رساندن آن تا عمق مشخص شده در خاک است.
 • دستگاه برش درخت : دستگاه برش درخت برای قطع کردن درختان در محل ساخت مفید است.
 • ماشین پخش آسفالت : ماشین پخش آسفالت همانطور که از نامش پیداست، از جمله ماشین آلات ساختمانی است که در راهسازی استفاده می شود. این وسیله برای آسفالت ریزی و غلتک فشرده سازی مناسب است.
 • دامپ تراک : یکی دیگر از انواع ماشین آلات ساختمانی دامپ تراک است که برای حمل و نقل مواد در حجم بالا از یک مکان به مکانی دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.
 


کمپکتور هوپت ( HOPPT )

آسفالت بر هوپت ( HOPPT )

انواع ویبراتور و شلنگ ویبره

ماله موتوری هوپت ( HOPPT )


 
فروشگاه و نمایشگاه کشاورزی ، ساختمانی ماندگار

وارد کننده و نمایندگی فروش ادوات ، تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی ، وارد کننده و نمایندگی فروش ماشین آلات ساختمانی و راه سازی هوپت سنگاپور شامل ماله موتوری 100 سانتی تمام استیل هوپت سنگاپور با موتور روبین سوبارو ژاپن ؛ ماله موتوری هوپت قابلیت نصب موتور برقی را نیز دارا می باشد ؛ کمپکتور صفحه ای هوپت با موتور روبین سوبارو ژاپن ؛ کمپکتور قورباغه ای هوپت و کمپکتور قورباغه ای رینهوپاور سنگاپور با موتور روبین ؛ آسفالت بر 16 و 20 اینچ  هوپت سنگاپور با موتور روبین ، ویبراتور با شفت دوشاخ کوپلینگ دار و ویبراتور شفت سوزنی با موتور روبین سوبارو ژاپن ؛ شلنگ ویبره هاچی مالزی در سایزهای 1 ، 1.5 و 2 اینچ با شفت سوزنی و شفت دوشاخ کوپلینگ دار 6 متری ، شلنگ ویبره رینهوپاور سنگاپور در سایزهای 1 ، 1.5 و 2 اینچ با شفت سوزنی و شفت دوشاخ کوپلینگ دار 6 متری

تلفن: 36704125-026  ،  36704134-026  ،  09123606114                فکس: 89787747-021                ایمیل: rad.atpco@gmail.com